2737
2734

بمن همش ۱۷ سالمه خانوادمم درسته سر جاشه  ولی حس میکنم کمبود دارم اونجوری ک باید بهم توجه نمیکنن  رفتارای مامانم اصن خوشم نمیاد کیه ک مامانشو دوس نداشته باشه ولی یجوری اذیتم میکنه  ک  اصن کلا حسی بهش ندارم  مثلا همین چن دقیقه  پیش من کیفمو خونخ پدربزرگم جا گذاشته بودم  رامون خیلی دوره یکم ک رفتیم  خالم زنگ زد گف ک من کیفمو جا گذاشتم میگ ک نمیخاو کیفشو خب کیفمه لازمش دارم  بعد من خیلی ناراحت شدم چیزی نگفتم  بعدش داداشم لواشکاش و جا گذاشته بود داد و بیداد ک برگرد مامانمم خیلی اروم گف ن  زشته تا من گفتم  خب مامان کیفمو میخام  گف میخواسی جا نذاری بر نداری دختره فلان  بعد گفتم چرا اینجوری صحبت میکنی بیشتر دعوام کرد💔 یروزم ک  با ادم خوبه  جرعت نمیکنم یه چی بگم  کلا اعصابش از کسی خورده سر من خالی میکنه نمیدونم بخاطر رفتار اونه من اینجوریم یا ن  نمیتونم حرفامو  بزنم بهش همش دلم میخاد با کسی صحبت کنم اصن دلم میخواد ازدواج کنم دلم میخواد یکی باشه بهم توجه کنه با اون باشم  میدونین فک میکنم کمبود دارمممم 💔💔💔 اصن دگ دارم روانی میشم هر کاریم بکنم  فایده نداره  همیشه نظرمم با مامانم متفاوته و انقد چیزیه ک میترسم بنویسم طولانی شه کسی نخونه🙃 اصن حس میکنم به توجه احتیاج دارم به یه ادم مهربون همیشه میگم من اگ یه دختر داشته باشم اینو میگم اینو نمیگم مامانم زحمت میکشه چیزی میخره ولی با رفتاراش کاراشو بی ارزش میکنه صب خوابم  تو غرق خواب اومده بلند صدام میزنه منم گفتم چیه میگ مرگه😐 چون میدونه دلنازکم  زود گریه میکنم تا گریه میکنم میگ چته  بعدش با حرفاش حالتو بدتر میکنه  دگ نمیدونم چیکا کنم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
بخاطر سنته تو دوران بلوغ همه هنینن شدیدا درکت میکنم ولی بدون میگذره

اصن فخاطر سن بلوغ نیس من از وقتی یادمه  اینجوری بودم  میشه رفتارای بد مادرا رو  به دوران بلوغ ربط ندید هزار نفر تو این  سنن چرا مث من نیسن 

اصن فخاطر سن بلوغ نیس من از وقتی یادمه  اینجوری بودم  میشه رفتارای بد مادرا رو  به دو ...

نمیدونم من ک روانشناس نیسم 

منم مشکل تو رو شدیدا داشتم ولی هرچی بزرگ شدم برام بی اهمیتتر شد 

2740
حست ک به مادر کمتر نشد شد؟  اره روانشناس نیسین محض درد و دل گفتم🙂

ن مامانمم الان باهام بهتره نمیدونم شاید من کمتر حساس شدم کلا پخته تر شدم ادمای اطراف رو حال خوبم چندان تاثیری ندارن

مادرا متفاوتن محبتاشونم متفاوته یکی زیادی مهربونه یکی اینقد دلش پره بخوادم مهربون باشه زمونه نمیزاره 

گلم سنت حساسه کلاس ثبت نام کن نقاشی بکش موسیقی گوش کن کلاسای هنری برو کلاً خودتو مشغول کن دغدغه ی این باهام مهربونه اون نیست رو از خودت جدا کن تو این سن اصلاً ب ازدواج فکر نکن هیچوقتم از سمت جنس مذکر انتظار مهربونی نداشته باش اگه دیدی یکی باهات مهربون شد پشتش حیله ای قایم شده 

پس خیلی مواظب خودت باش

نامه ای از طرف خدا🌸🌸🌸بنده‌ی‌ من،طاقت بیار حتی اگه طناب طاقتت به باریک‌ترین قسمتش رسیده،من هستم غصه هیچی رو نخور درستش میکنم..........