2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
من سی وچهار هفته هستم بچه دوم همه چی خریدم نشستم تا پونزدهم 

مبارکه گلم  چی ها  خریدی

من چون سومی  هست فقط وسایل ضروری

تازه پوشک وپک بهداشتی هم نگرفتم فعلا

زایمانت جیه

ای دادبراسیری کزیادرفته باشد....صیادرفته باشددردام مانده باشد
مبارکه گلم  چی ها  خریدی من چون سومی  هست فقط وسایل ضروری تازه پوشک وپک بهداشتی هم ...

توروخدا برا منم دعا کنید شرایطم خوب بشه بتونم چیزی بخرم خیلی استرس دارم ۳۱ هفتمه نتونستنم هیچی بخرم

توروخدا برا منم دعا کنید شرایطم خوب بشه بتونم چیزی بخرم خیلی استرس دارم ۳۱ هفتمه نتونستنم هیچی بخرم

ان شالله میخری  عزیزم هنوز ۳۱ هستی  منم چیز خاصی نخریدم  لباس حوله  سرویس خواب

2740
قربونت خیلی استرس دارم باور کن همش در حال گریه کردنم

بیخیال بابا اگر زایمانتم پیش بیاد نهایت لباس  وسرویس خواب میخوای  دیگه بعدش زابمان کردی میتونی بخری بقیه

مبارکه گلم  چی ها  خریدی من چون سومی  هست فقط وسایل ضروری تازه پوشک وپک بهداشتی هم ...

من سزارین هستم  لباس چهار دست صفر چهار دست لباس ست بیمارستانی شیشه شیر پستونک قنداق سیوسی پتو تشک وبالش و حوله و فلاکس و شیر دوش پمپی شیرخشک اپتامیل درصورتی اگه شیرم نیومد خشک بدمن  گهواره کنار تخت مادر و کلاسکه وکریر هم پسرم هست برای این استفاده میکنم مابیی ودستمال مرطوب هم گرفتم 

من سزارین هستم  لباس چهار دست صفر چهار دست لباس ست بیمارستانی شیشه شیر پستونک قنداق سیوسی پتو ت ...

مبارکش باشه  من دودست  صفر خریدم

چند دستم ۱

یه لباس بیرونی صفر

میخوام صندلی ماشین بخرم که تبدیل به کریرم میشه چون کریر واسه بچه قبلیم زیاد استفاده نشد

2706