2733
2734
توروخدا برا منم دعا کنید شرایطم خوب بشه بتونم چیزی بخرم خیلی استرس دارم ۳۱ هفتمه نتونستنم هیچی بخرم

چرا عزیزم من 31 هفته هستم هنوز چیزی نخریدم 

🌹💐دلم بعضی وقت‌هاخیلی میگیره اما به خدا ک فکر میکنم خیلی آروم میشم چون میدونم هواما داره خدایاهمیشه کنارم باش تنهام نزار 🌹💐

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

از لحاظ مالی یه مدته شرایطم بد شده فکر نکنم بتونم هیچی بخرم 

خدابزرگه عزیزم منم فعلا وضع مالیم خوب نیست اما مهم اینه که خودت بچت سالم باشی بعد براش بهترين هارا میخری 

🌹💐دلم بعضی وقت‌هاخیلی میگیره اما به خدا ک فکر میکنم خیلی آروم میشم چون میدونم هواما داره خدایاهمیشه کنارم باش تنهام نزار 🌹💐
خدابزرگه عزیزم منم فعلا وضع مالیم خوب نیست اما مهم اینه که خودت بچت سالم باشی بعد براش بهترين هارا م ...

قربونت عزیزم امیدوارم ، فقط میگم کاش هیچکس ازم نمیپرسید چی خریدی چون هیچ جوابی ندارم

قربونت عزیزم امیدوارم ، فقط میگم کاش هیچکس ازم نمیپرسید چی خریدی چون هیچ جوابی ندارم

بیخیال منم چیزی فعلا نخریدم هرکس هم میپرسه میگم بعد میخرم

سعی میکنم بیخیال باشم امیدوارم زایمان خوبی داشته باشی

ممنون عزیزم همچنین 💐