2733
2734
عنوان

صاخب خونمون گفته تخلیه کنید هر چ میگردیم خونه نیست

| مشاهده متن کامل بحث + 319 بازدید | 26 پست
 والا بی انصافیه اگه ما الان این قیمت اجاره کنید ظلم ب اون مستأجری کردیم ک آه دربساط نداره

وقتی نیست چاره چیه؟ سر موعدت وسایلتو میریزه تو کوچه 

قیافه من🔫😑😑وقتی تو تاپیک خانومای باردار میرم ... از پشت بوم صدای گربه میاد روی بچم اثر نذاره 😑🔫 با هندزفری آهنگ گوش دادم بچم ناقص نشه 😑🔫تو لقمم مو بود نپیچه دور گردن بچم خفه شه 😑🔫 یدونه کنجد رو نون بود بچم سقط نشه😑🔫 موز خوردم بچم نیوفته 🔫😑الویه خوردم، تخم مرغ خام توی سسش رو بچم اثر نذاره😲 حالت تهوعم قطع شده بچم نمرده باشه🔫😑 داشتم بستنی میخوردم یه تیکش افتاد رو شکمم سنگین نباشه بچم سقط بشه🔫😑😑 درو محکم کوبیدم گوش بچم پاره نشه🔫😑کشمش خوردم بچم فلان نشه . یدونه بالشت جابجا کردم بچم ال نشه . وقتی باد پرده رو تکون میده نوار سربی پرده واسه جنین ضرر نداره؟ ذراتش توی هوا معلق بشه😫😫😫بچه فامیل با لیزر اسباب بازیش نور انداخت روم واسه بچه ضرر نداشته باشه🤦‍♀️ مادرشوهرم با این وضعم میخاد بیاد خونمون شب نشینی ..مگه چند روزه دیگه داری تا زایمان ؟ دوهفتمه عزیزم🔫😑😑😑                                                                                                                           
اره عزیزم... من این مدت خیلی غصه خوردم. امیدت بخدا باشه ، انشالله پیدا میشه. انشالله خدا برات بخواد ...

ممنون عزیزم ان شاءالله 

همچنین شما

رسیده پیری ام قبل از جوانی...تمام آرزوهام بردلم ماند😔

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
ممنون عزیزم ان شاءالله  همچنین شما

انشالله... 🌹🌹🌹🌹

امضای خدا، پای آرزوهاتون انشالله❤️مهربون باشیم ، بعضی وقتا خیلی زود روزی میرسه که دیگه عزیزهامون پیشمون نیست تا بهشون محبت کنیم🌹خدایا به خاطر داشتنت شکر🍃🍃🍃
وقتی نیست چاره چیه؟ سر موعدت وسایلتو میریزه تو کوچه 

عرفش برای رهن کامل 40تا45هست رهن و اجاره هم15تا20 با ماهی500

اینا خیلی بی انصافن

رسیده پیری ام قبل از جوانی...تمام آرزوهام بردلم ماند😔
2740
اسلامشهر خونه ۸۰ متر دو خواب 

باز خوب گرفته... تو خود تهران ، با این مبلغ خونه پیدا نمیشه.

دخترخاله بیچاره من با ۳۵۰ میلیون پیش تو قزوین خونه ۹۰ متری اجاره کرده.

امضای خدا، پای آرزوهاتون انشالله❤️مهربون باشیم ، بعضی وقتا خیلی زود روزی میرسه که دیگه عزیزهامون پیشمون نیست تا بهشون محبت کنیم🌹خدایا به خاطر داشتنت شکر🍃🍃🍃