2733
2734

ما خودمون میخواستیم دربیایم الان صاحب خونه گفته دربیاین ظاهرأ خودش میخوادبیاد تو خونه ولی اینجا خونه نیست فقط دو سه مورد هست ک اونم قیمت بالا میگن واینجا چون روستا هست این قیمتا واقعأ بی انصافیه 

بچه ها چ ذکری بگم ک خونه خوب با قیمت مناسب گیرمون بیاد

رسیده پیری ام قبل از جوانی...تمام آرزوهام بردلم ماند😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

سلام عزیزم ‌‌من هم دنبال خونه میگردم، وضعیت واقعا بده.

ذکر زیر رو بخون حتما. میتونی رو برگه هم بنویس همراه خودت ببر.

امضای خدا، پای آرزوهاتون انشالله❤️مهربون باشیم ، بعضی وقتا خیلی زود روزی میرسه که دیگه عزیزهامون پیشمون نیست تا بهشون محبت کنیم🌹خدایا به خاطر داشتنت شکر🍃🍃🍃
2740

یه نذری کن واسه شهدا مثل صلوات، زیارت عاشورا و ...

راستی تو یه تاپیکی میگفتن اگه ۱۳ صفر (فردا) نیت کنی و واسه خودت هدیه بگیری اون آرزوت براورده میشه مثلا کلید میگیری به نیت خونه دار شدن

چون میگی توی روستا هستی پس مسلما خونه خالی کم‌پیدا میشه .. ناچاری همون گرونا رو بری 

قیافه من🔫😑😑وقتی تو تاپیک خانومای باردار میرم ... از پشت بوم صدای گربه میاد روی بچم اثر نذاره 😑🔫 با هندزفری آهنگ گوش دادم بچم ناقص نشه 😑🔫تو لقمم مو بود نپیچه دور گردن بچم خفه شه 😑🔫 یدونه کنجد رو نون بود بچم سقط نشه😑🔫 موز خوردم بچم نیوفته 🔫😑الویه خوردم، تخم مرغ خام توی سسش رو بچم اثر نذاره😲 حالت تهوعم قطع شده بچم نمرده باشه🔫😑 داشتم بستنی میخوردم یه تیکش افتاد رو شکمم سنگین نباشه بچم سقط بشه🔫😑😑 درو محکم کوبیدم گوش بچم پاره نشه🔫😑کشمش خوردم بچم فلان نشه . یدونه بالشت جابجا کردم بچم ال نشه . وقتی باد پرده رو تکون میده نوار سربی پرده واسه جنین ضرر نداره؟ ذراتش توی هوا معلق بشه😫😫😫بچه فامیل با لیزر اسباب بازیش نور انداخت روم واسه بچه ضرر نداشته باشه🤦‍♀️ مادرشوهرم با این وضعم میخاد بیاد خونمون شب نشینی ..مگه چند روزه دیگه داری تا زایمان ؟ دوهفتمه عزیزم🔫😑😑😑                                                                                                                           
سلام عزیزم ‌‌من هم دنبال خونه میگردم، وضعیت واقعا بده. ذکر زیر رو بخون حتما. میتونی رو برگه هم بنوی ...

میلینی خواهر چقدر صاحب خونه ها بی انصافن

اینجا روستا هست خونه رهن کاما میگن70میلیون 

رهن و اجار زیر 30با 500نیست درست هم قیمت مسکن مهر تو شهرمونه

میلینی خواهر چقدر صاحب خونه ها بی انصافن اینجا روستا هست خونه رهن کاما میگن70میلیون  ...

خوبه اونجا 

تهران ۱۰ میلیون فامیلامون داده با ۳۵۰۰ اجاره

﮼بـه‌قلـــب‌ِمهربونت‌افتخار‌کن‌،همه‌همچین‌قلبی‌ندارن🌱
چون میگی توی روستا هستی پس مسلما خونه خالی کم‌پیدا میشه .. ناچاری همون گرونا رو بری 

والا بی انصافیه اگه ما الان این قیمت اجاره کنید ظلم ب اون مستأجری کردیم ک آه دربساط نداره

میلینی خواهر چقدر صاحب خونه ها بی انصافن اینجا روستا هست خونه رهن کاما میگن70میلیون  ...

اره عزیزم... من این مدت خیلی غصه خوردم. امیدت بخدا باشه ، انشالله پیدا میشه.

انشالله خدا برات بخواد، همه شرایط جور بشه و سال بعد شوق رفتن به خونه خودت رو داشته باشی.

امضای خدا، پای آرزوهاتون انشالله❤️مهربون باشیم ، بعضی وقتا خیلی زود روزی میرسه که دیگه عزیزهامون پیشمون نیست تا بهشون محبت کنیم🌹خدایا به خاطر داشتنت شکر🍃🍃🍃
خوبه اونجا  تهران ۱۰ میلیون فامیلامون داده با ۳۵۰۰ اجاره

کجای تهران ؟

این قیمت تو تهران عالیه....

2706