2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خوب پس بدتر شد دیگه شکم چرا دارن😂فوقش اضافه وزن میداشتن می‌گفتیم اون شکم از اضافه وزنه(که واقعا نیس ...

اره موافقم با حرفتون آخه من خودم اضافه وزن دارم و شکمم مثل ایشونه تقریبا  اما خب من اضافه وزن دارم . من چون ارثی بیشتر ران پامون تپل هست طبیعیه شاید ایشون  هم ارثی مثلا بیشتر ناحیه شکمشون اینطوره .😊

میشه لطفا هدیه برای ۱۴ معصوم ( ع)  ی صلوات بفرستید ؟ . اگه من اشتباهی میکنم به این معنی نیست که اسلام کامل نیست و اشتباه می‌کنه  به این معنیه که من کامل نیستم که نتونستم اونجوری که باید حواسم باشه 🌱
اره موافقم با حرفتون آخه من خودم اضافه وزن دارم و شکمم مثل ایشونه تقریبا  اما خب من اضافه وزن د ...

آها نمیدونستم چه جالب فکر میکردم هر کی وزنش اوکی باشه اضافه وزن نداشته باشه شکمش تخته

لطفا یک صلوات مهمونم میکنی برای آرزوی توی دلم🥺💔با بعضیا نباید خودت باشی باید یکی مثل خودش باشی.....
با عکس شهید تفرقه راه میندازی سایبری هستی؟ میخوای اسم شهید هارو خراب کنی به همه کاربرا توهین کردی&n ...

خیلی دلت میخواد تعلیق بشی آره

برو بچه برو از رو هم نمیری

نمیفهمی چی داری میگی

مهدی جان باتو دراین مسیر می مانم/تاابد با غدیر می مانم♥من غدیری ام😍
آها نمیدونستم چه جالب فکر میکردم هر کی وزنش اوکی باشه اضافه وزن نداشته باشه شکمش تخته

درست میگید .منم فقط حدسم این بود البته .🌱البته منم ی بار لاغر کرده بودم اضافه وزن نداشتم BMI ام ۲۵ بود ( الان یکم بالاتره ) پهلو هام رفته بود شکمم به نسبت خیلی جمع شده بود ( در حدی که شلوار میپوشیدم ( خب به شکم فشار وارد می‌کنه و میبرتش تو ) انگار شکم نداشتم ، ران پام هم معمولی بود .اما حالا نمی‌دونم ✊🏻🤭

میشه لطفا هدیه برای ۱۴ معصوم ( ع)  ی صلوات بفرستید ؟ . اگه من اشتباهی میکنم به این معنی نیست که اسلام کامل نیست و اشتباه می‌کنه  به این معنیه که من کامل نیستم که نتونستم اونجوری که باید حواسم باشه 🌱
درست میگید .منم فقط حدسم این بود البته .🌱البته منم ی بار لاغر کرده بودم اضافه وزن نداشتم BMI ام ۲۵ ...

آها👍درست میگید 

لطفا یک صلوات مهمونم میکنی برای آرزوی توی دلم🥺💔با بعضیا نباید خودت باشی باید یکی مثل خودش باشی.....
2706