2752
2734
عنوان

بیاین بگین حق با کی بود

126 بازدید | 17 پست

با نامزدم راجب قیافه نچرال و عملی حرف میزدیم بعد بحث زن سپهر حیدذی شد اون گف خیلی خوشگله منم گفتم همش عمله من قیافه نچرال خوشگل تذجیخ میدم تا عملی بعد هی بحث کردیم من گفتم تو چی میفهمی اخه نفهم (عصبی شدم) یهو برگشت گف از تو و همه دخترا بهتره من خیلی ناراحت شدم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

تند برخورد کردی اونم عصبی شده یه چیزی گفته جفتتون مقصرین سر چیز بیخود بحث کردین😐

قبلش عکس ی دختر خیلی خوشگل نشونش دادم گف تو خیلی بهتری ولی سر این زن سپهر هی من لج کردم هی گفتم بده(با اینکه خوبه) اخرشم گفتم تو چی میفهمی تو سلیقه داری نفهمی فلان اونم گف هرچی باشه از تو و همه دخترا بهتره

خب زیبایی سلیقه ایه از نظر منم خوشگل نیست چون مصنوعی بودنش میزنه

اره منم اینو گفنم ولی اون اصرار داشت ک خوبه میگف عملی پسند نیستم ولی این خوشگله منم بدم اومد تعریف کرد عصبی شدم ضمن اینه من اگ از ی پسر تعریف کنم قیامته

ما خانم كلا حساسيم  اونم وقتي كه پارتنرمون از خانمي تعريف كنه همه حسودي ميكنيم ولي  بايد خودمون كنترل كنيم بگيم آره خوشگله ولي اگه نچرال بود خيلي نازتر ميشد همين ولي عكساي قديميشم خوشگل بوده واقعا خودشو داف كرده الان 

2706