2737
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وااااای یادم ننداز چقدر درس های چرت و پرت خوندیم چقدر هر سال همون مکررات رو خوندیم بدرد هیچی هم نخورد وقتمونو هدر دادن به جای یاد دادن دو تا زبان درست درمون و موسیقی و درس زندگی چرت و پرت تو کله امون کردن
ریشه اعتقاد از آنجا خشک میشود که بخواهند تحمیلش کنند ... برتولت برشت 
2742
چه عربی چه زبان انگلیسی هیچکدومو درست درمون تو مدرسه آموزش نمیدن از راهنمایی انگلیسی داشتیم اصولا همه باید راحت میتونستن حرف بزنن با همون 6 سال آموزش اما کی از کلاسهای انگلیسی مدرسه زبانش خوب شد؟؟هیچکی
سقراط میگه:وقتی دیدید سایه انسان های کوچک در حال بلند شدن است... بدانید آفتاب سرزمین شما در حال غروب کردن است.
خب مگه ایراد داره عربی یکی از چند زبان زنده دنیاست من خودم مدرس زبان انگلیسی هستم عربی هم بلدم خیلی خوب میشه آدم به چند زبان مسلط شه
اینم حاصل زندگی زناشویی من: دوبار بارداری خارج از رحمی.... 😞 برداشتن یکی از لوله هام....😞 بارداری سوم با ای وی اف منتها👇 سقط دخترم تو هفته ی بیست بارداری، علت سندروم داون دخترم😞 توروخدا دیگه ازمن نپرسین باردارم یا نه! بچه دارم یا نه! ندارم، والله ندارم😩😩😩
2738
2706