2737
2734

شوهرم ۲ ماهه بیکاره ، این ۲ ماه همش تو بنگاه تا ۱۲ شب بود که زمین و ملک بخره ،بالاخره بعد ۲ ماه گشتن خریده ،خونه کم میاد ،دیشب رفت خونه آبجیش تا ساعت ۱ بامداد نیومد ،بعد که اومد راحت گرفت خوابید ،هرچه پیشش گریه میکنم که بهم توجه کنه فایده نداره ودلش سنگه ،میگه پیش من گریه نکن ،گریه پیش من یعنی شادی🥺😞😞😞

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ببین نمیدونم ببنتون چیگذشته که بخوام حکم بدم ولی حرف اخر همسرت واقعا مایه ی تاسفه...امیدوارم زندگی ب کامت باشه

کسی جز استارتر منو ریپلای نکنه ....اگه دلتون بحث میخواد یه تاپیک جدا بزنید تگم کنید میام اونجا حسابی از خجالتتون درمیام...گاهی جواب مزخرفات بعضیارو نمیدم ...من همون آدمیم که نه تحصیلات نه معدل الفم تاثیری روی حرف زدنم نذاشته حرفمو رک میزنم حق میزنم میخواد خوشت بیاد میخواد بدت بیاد پشت این کاربری یه آدم بی آزار نشسته که اگه خیلی اذیتش کنید بیفته سر لج باید سفره صلوات پهن کنید تا کوتاه بیاد....اگه ارجاعت دادم به امضام یعنی  نه تنها حوصله یاوه گویاتو ندارم بلکه به هیچ جای مبارکمم حسابت نمی کنم ....سعی کن زیاد به پر و بال من نپیچی من اعصاب ندارم یهو میزنم کتلتت میکنم به خود میای میبینی کتلت شدی ...حسن ختام اینکه تضمین میکنم من بی حوصله ترین ادمی هستم که توی عمرتون دیدید...
2731

بیکاره بعد خونه خرید؟ 

کم محلش کن 

مشکل از اونه یعنی چی؟ زنگ گرفته شناسنامه سیاه کنه.

😍تا ابد دوستت دارم 😍                      دوباره ترکیدم 🤣 🤣 🤣 گفته بودم این بار بترکونیم با شماره طایفه شوهر میام  😼.                                           ینی من خرم اگه دیگه بیام تو  تاپیک های سیاسی 😒😒😒.                  اصلا همه چی ارزونه همه سرکار میرن مرغ هم بخاطرغیرت خروس گرون شده همه خوشحالن همه واکسن زدن منتظر تعیین وقت جشن پایان کرونا هستن          والا به من چه اصلا 🙃🙃🙃🙃🙃🙃🙃    

همش موقع غذا بیرونه ،باید التماسش کنم تا بیاد ، چند روز پیش برام ۵ تا النگو خرید هی منت میزاره که ازم تشکر نکردی ،بهم پول نمیده و نمیتونم بی اجازش از پول یارانه خودم خرج کنم ،وضعمونم خوبه ، میره پرینت میگیره ببینه من چقدر خرج کردم😔😔

2738

من خیلی نمیدونم فقط اینو میدونم گریه خوب نیست جلو مردا بدتر آدمو ضعیف نشون میده.منم خودم زود گریم میگیره ولی تجربه نشون داده بهم بدتر شده .سعی میکنم حرفام بدون گریه بزنم.انشالا برای شما بهترینها اتفاق بیوفته

نه تازه ۲ ماهه سر کار نرفته. از بس خسیسه پول جمع کرده زیاد

نمیدونم چی بگم ولی چه خوب که خونه خریدید 🙂

اخلاق نداره پس چطوری تحمل میکنی

😍تا ابد دوستت دارم 😍                      دوباره ترکیدم 🤣 🤣 🤣 گفته بودم این بار بترکونیم با شماره طایفه شوهر میام  😼.                                           ینی من خرم اگه دیگه بیام تو  تاپیک های سیاسی 😒😒😒.                  اصلا همه چی ارزونه همه سرکار میرن مرغ هم بخاطرغیرت خروس گرون شده همه خوشحالن همه واکسن زدن منتظر تعیین وقت جشن پایان کرونا هستن          والا به من چه اصلا 🙃🙃🙃🙃🙃🙃🙃    
2706