2733
2734
عنوان

بنظرتون رفتار شوهرم درسته ؟ یا من خیلی زود رنجم🥺🥺

| مشاهده متن کامل بحث + 611 بازدید | 28 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

[QUOTE=250240216]اخرجمله متوجه نشدم گفته گریه یعنی شادی ؟؟یعنی داره میگه پیشم فیلم بازی میکنی

اها ببین راه توجه گریه ضعیف بودن ک جواب نداد حالا راه دیگ روامتحان کن التماس وگریه نکن با بچه هات خوبو خوش باش اهنگ بزار شاد باش به خودتو بچه هات برس اویزونش نشوولی کم محلیم نکن براش چای میوه بزار تعارف کن ولی زیاد دورورش نچرخ بزار اون بیاد دنبالت راستی خودش دردشو رک بهت گفته تشکرکن ازم پس ازش بعداز بیرون بردن یا خرید تشکر کن مثلا بگو چ خوب شد اومدیم بیرون دلم باز شد شوهرت رک گفته تعریف تمجید احترام میخواد مثلابچه ها درخواستی داشتن جلوشوهرت به بچه ها بگو هرچی باباتون بگه صلاح بدونه بزار احساس مهم بودن بکنه بعدا توتنهایی نظرتو اروم بگو

زنگ بزن بگو شام امادس تقریبا شام میای با بچه ها بخوریم یا به بچه بدم منو تو باهم بخوریم اینجوری کم کم یاد میگیره با خانوادش غذا بخوره

شایدزندگی اون جشنی نباشه ک ارزوشو میکردی اما حالا ک دعوت شدی برقص💃 برقصان دنیاروب سازخودت🎻🌼🌿
داره میره سر کار فردا😔😔

اصلا بیمحلی نکن خودش رک میگ ازم تشکرنکردی بعد شما میخوای قهرم بکنی ببین گریه التماس قهربزار کنار 

شایدزندگی اون جشنی نباشه ک ارزوشو میکردی اما حالا ک دعوت شدی برقص💃 برقصان دنیاروب سازخودت🎻🌼🌿

بنظرم یکم زودرنجی وقتی داره تلاش میکنه برای زندگی شما و بچه هاش این خودش یعنی توجه ،چون از کل زندگی شما خبر نداریم نمی تونیم درست نظر بدیم آیا همسرت هر شب پیش شما نیست ؟برای خرجی دادن هم قلقش رو بدست بیار