2733
2734
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

عزیزم برا منم دعا کن من از موعد زایمانم چهار روز گذشته هنوز دردم شروع نشده😥 طبیعیم منو سر زایمان ...

انشالله همین امروز نی نی شمام بسلامتی بدنیا بیاد بغلش بگیری😍 چشم حتما دعاتون میکنم

برای امضاتونم صلوات فرستادم انشالله حاجت روا بشین

عزیزی😘😘

دوستان گلم برای سلامتی و ظهور اقا امام زمان با هر دعایی که دوست دارید دعا کنید♥️بهم بگید منم برای حاجت روایتون دعا میکنم😘دوستان من ائمه و مظلومان نیاز به انتقام گیری دارند و جهان هم نیاز به منجی😭هرچه میتوانید دعا کنید که قول میدم اگه دعا کردید من براتون دعا میکنم که اگه خدا بخواد مشکلتون حل شه فقط ازتون خواهش میکنم از ته دل دعا کنید😘
2728
برای امضاتونم صلوات فرستادم انشالله حاجت روا بشین

ایشالا تولم حاجت روا شی برات ۲۰ تا صلوات فرستادم♥️😘

دوستان گلم برای سلامتی و ظهور اقا امام زمان با هر دعایی که دوست دارید دعا کنید♥️بهم بگید منم برای حاجت روایتون دعا میکنم😘دوستان من ائمه و مظلومان نیاز به انتقام گیری دارند و جهان هم نیاز به منجی😭هرچه میتوانید دعا کنید که قول میدم اگه دعا کردید من براتون دعا میکنم که اگه خدا بخواد مشکلتون حل شه فقط ازتون خواهش میکنم از ته دل دعا کنید😘
فدات عزیزم❤️❤️😘😘

خدا نکنه گلم😍♥️♥️😘کوچولو دنیا بیاد دیگه وقت نمیکنی بیای سایت😅اینقدر سرت شلوغ میشه

خدا نکنه گلم😍♥️♥️😘کوچولو دنیا بیاد دیگه وقت نمیکنی بیای سایت😅اینقدر سرت شلوغ میشه

اون پسرم ک آروم بود خدا کنه اینم آروم باشه لااقل از گوشی نیفتیم😄

2738

مبارکهه عزیزممم 

ایشالااا یه نی نی خوشگل و سالم بدنیا بیاادد😍😍⁦❤️⁩⁦❤️⁩

نوشتم‌ 🖊رو 🍂🍃خیس آبی من دوستدارم خدایی 🙎‍♀️💟❣🤞 چشم‌ انتظارم میدونم‌ چشم‌ ب‌ راهی 👁🙎‍♀️👀🚶‍♀️ تو روستای دلم ❣🤩🥰 تو تک ساقه این 🧍‍♂️🌱🍁🍀این شالیرازی 🙎‍♀️🤩 من واسه تو بیدارو 🙎‍♀️🧍‍♂️👀 تو بی‌خبر از 🙎‍♀️🚫💬از حال من 🥺 سر رو 🧠بالشتت🛏 میزاری چرا توی دلم 🤔💟بزر‌ بی مهری میکاری 🌱 یه جوری کشتنم‌ هر روز 🙎‍♀️🔫 دنبال قصاصم‌ من‌ 🚶‍♀️🩸🙎‍♀️ اینا اصلا سر پوچیم دوستدارن ببازم من 😍🙃 اره خنده داره حالمممم 😂اراجیف‌ میگم و‌ خوبم‌ 😶👌 اصلا باش قبول‌ تو خوب👌🙎‍♀️✅من از انسانیت‌ دورم🙎‍♀️🚫
اون پسرم ک آروم بود خدا کنه اینم آروم باشه لااقل از گوشی نیفتیم😄

خدا کنه😅کسی نمیتونه بدون گوشی زندگی کنه😅

تورو خدا دعا کنین برام دلم آروم بگیره انشالله هر چی از خدا میخوای بهت بده❤️

ان شا الله آروم میشی، صلوات حضرت زهرا رو زیر لب زمزمه کن فقط، حتما آروم میشی، اصلا نترس و به خودت استرس نده از این لحظه هات استفاده کن، من ترسو ترین بودم از یه آمپولم میترسیدم ولی الان زایمانم کردم پسرمم چهار سال و نیمشه و هیچیمم نشده، حیف این لحظه هات خوش بگذرون که بعدا دلتنگش میشی اصلا نترس حتی یه ذره

زندگی از مرگ پرسید چرا همه عاشق من هستند و از تو متنفرند؟؟ گفت چون تو یک دروغ زیبایی و من یک حقیقت تلخ🖤