2752
2734

ببینید بچها من باردارم . ماه ۴ هستم باید  هفته ۱۶ میرفتم سونو جنسیت نرفتم چون ووهرم پیشم نبود ت ی شهر دیگ کار میکرد  با پدر شوهرمم نرفتم گفتم با شوهرم برم شوهرم الان ک ۱۸ هفته صاف هستم اومدع چقد انتظار کشیدم ک بیاد بریم الان اومده همش میگه  خسته ام . ولی همش  کبوتر بازی میکنه میره پیش رفیقاش . هرچی گفتم بریم گفت خستم .  بعد بمن میگه  یچیز گرم کن بخورم گرم کردم  حتا نپرسید ک گرم شد یا ن رفت بیرون . خسته شدم .اخلاقش تند نیست ها مهربونه‌  ولی  اینجور میکنه  چ واکنشی نشون  بدم  .

کاشکی با پدر شوهرم میرفتم منه احمق گفتم بچه رو ببینه بچه‌ اولمونه .

فقط 19 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یِ جا خُدا نَخواد نِمیوفتِه بَرگی اَز دِرَخت‌‌،یِ جاییَم میریزِه یِهو صَخرِه با یِ باد .

عزیزم شاید مشکلی پیش اومده تو محیط کاریشون وشایدم مشکل مالی دارن خجالت میکشن ک بگن 

نصیحت امشب:تا دلتون بخواد پولدار گرسنه دیدم تحصیل کرده بیشعور دیدم خوشگل بی شخصیت دیدمفقط آدم بودن و انسانیت داشتن مهمه رفیق!

باهاش از احساساتت حرف بزن شاید درکت کنه و ب خودش بیاد

البته اینم بگم ک خیلی از مردها متوجه نیستن ک دیگ بابا شدن

من شوهر خالم بچش بدنیا اومده بود تا ۴ صبح گریه میکرد اون داشت پلی‌استیشن بازی میکرد اما الان فرق کرده انگار درک کرده

جان منی❤️
2731
بیخیال بابا. ازش پول بگیر برو خرج کن

خرج چی چی ( بعدشم نمیزاره تنها جایی برم ..

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یِ جا خُدا نَخواد نِمیوفتِه بَرگی اَز دِرَخت‌‌،یِ جاییَم میریزِه یِهو صَخرِه با یِ باد .

شما ک رفتاراشو دیدی چرا فکر بچه دار شدن کردی واقعا؟؟ چرا روحیه خودتون براتون مهم نیس ؟ زن حامله باید خیلی اعصابش آروم باشه و خوشحال باشه 

راست میگفت ؛ یار خوب تمام ماجراست 💕

حرص نخور خودت و بچت مریض میشین

زندگیتو بکن

دومی رو نیار

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
عزیزم شاید مشکلی پیش اومده تو محیط کاریشون وشایدم مشکل مالی دارن خجالت میکشن ک بگن 

ن از جیک و پوکش خبر دارم.

1
5
10
15
20
25
30
35
40

یعنی واقعا شما انقد تو روی همسرتون رودربایسی دارید؟چرا من اینجور نیستم؟😁

خب خیلی واضح بهش میگفتی دوست دارم با هم بریم جنسیت رو ببینیم بگو واقعا هیجان زده م...چرا در مقابل این رفتارها سکوت میکنید؟🤔 

ن از جیک و پوکش خبر دارم.

عزیزم آدم منطقی هستن اگه آره که بشینید باهاشون صحبت کنید حتمادلیلی دارن معمولا اقایون مشکلشونو ب زبون نمیارن شوهرمنم همینه یهو میره توخودش فاصله میگیره همش خودشو با چیزای به غیرازمن سرگرم میکنه اماادم منطقیی هست ومشکلی ک پیش میاد میشیننیم درموردش صحبت میکنیم 

نصیحت امشب:تا دلتون بخواد پولدار گرسنه دیدم تحصیل کرده بیشعور دیدم خوشگل بی شخصیت دیدمفقط آدم بودن و انسانیت داشتن مهمه رفیق!