2737
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ممنونم گلم❤️

سلام گلم ایشالا نی نی سالم بیاد بغلت😍

جنسیت کوچولو چی هست حالا😍 

بچت هم ایشالا سالمه سالمه براش ایت الکرسی خوندم😍😊

دوستان گلم برای سلامتی و ظهور اقا امام زمان با هر دعایی که دوست دارید دعا کنید♥️بهم بگید منم برای حاجت روایتون دعا میکنم😘دوستان من ائمه و مظلومان نیاز به انتقام گیری دارند و جهان هم نیاز به منجی😭هرچه میتوانید دعا کنید که قول میدم اگه دعا کردید من براتون دعا میکنم که اگه خدا بخواد مشکلتون حل شه فقط ازتون خواهش میکنم از ته دل دعا کنید😘
2731
سلام گلم ایشالا نی نی سالم بیاد بغلت😍 جنسیت کوچولو چی هست حالا😍  بچت هم ایشالا سالمه سالمه ...

قربونت برم لطف کردی منم برات صلوات میفرستم🥰❤️

پسر هست بچه دوممه 

عزیییییزم ان شاالله بسلامتی نی نی تو بغل کنی😍اصلا به خودت استرس نده، دعا بخون ذکر بگو آروم شو اصلا به هیچی فکر نکن فقط به لحظه ای فکر کن که صدای نی نی تو می شنوی و قند تو دلت آب میشه 😍

زندگی از مرگ پرسید چرا همه عاشق من هستند و از تو متنفرند؟؟ گفت چون تو یک دروغ زیبایی و من یک حقیقت تلخ🖤
قربونت برم لطف کردی منم برات صلوات میفرستم🥰❤️ پسر هست بچه دوممه 

ممنون گلممم😍

به به گل پسره مبارکه گلم 😍♥️

خدا برات هر دو رو حفظ کنه😊♥

دوستان گلم برای سلامتی و ظهور اقا امام زمان با هر دعایی که دوست دارید دعا کنید♥️بهم بگید منم برای حاجت روایتون دعا میکنم😘دوستان من ائمه و مظلومان نیاز به انتقام گیری دارند و جهان هم نیاز به منجی😭هرچه میتوانید دعا کنید که قول میدم اگه دعا کردید من براتون دعا میکنم که اگه خدا بخواد مشکلتون حل شه فقط ازتون خواهش میکنم از ته دل دعا کنید😘
2740
عزیییییزم ان شاالله بسلامتی نی نی تو بغل کنی😍اصلا به خودت استرس نده، دعا بخون ذکر بگو آروم شو اصلا ...

تورو خدا دعا کنین برام دلم آروم بگیره

انشالله هر چی از خدا میخوای بهت بده❤️

ممنون گلممم😍 به به گل پسره مبارکه گلم 😍♥️ خدا برات هر دو رو حفظ کنه😊♥

اره پسر اولم ۲۴ این ماهی چهار سالش میشه دیشب از بغلت تکون نمیخورد میگف دلم تنگ میشه زود بیای خونه🥺

اره پسر اولم ۲۴ این ماهی چهار سالش میشه دیشب از بغلت تکون نمیخورد میگف دلم تنگ میشه زود بیای خونه🥺

وای الهییی😍😟چه ناناز😍🤩ایشالا زود میریییی پیشش😍

تولدش هم پیشاپیش مبارکک😍♥️

2706