2733
2734

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

ممنونم گلم❤️

سلام گلم ایشالا نی نی سالم بیاد بغلت😍

جنسیت کوچولو چی هست حالا😍 

بچت هم ایشالا سالمه سالمه براش ایت الکرسی خوندم😍😊

دوستان گلم برای سلامتی و ظهور اقا امام زمان با هر دعایی که دوست دارید دعا کنید♥️بهم بگید منم برای حاجت روایتون دعا میکنم😘دوستان من ائمه و مظلومان نیاز به انتقام گیری دارند و جهان هم نیاز به منجی😭هرچه میتوانید دعا کنید که قول میدم اگه دعا کردید من براتون دعا میکنم که اگه خدا بخواد مشکلتون حل شه فقط ازتون خواهش میکنم از ته دل دعا کنید😘
سلام گلم ایشالا نی نی سالم بیاد بغلت😍 جنسیت کوچولو چی هست حالا😍  بچت هم ایشالا سالمه سالمه ...

قربونت برم لطف کردی منم برات صلوات میفرستم🥰❤️

پسر هست بچه دوممه 

عزیییییزم ان شاالله بسلامتی نی نی تو بغل کنی😍اصلا به خودت استرس نده، دعا بخون ذکر بگو آروم شو اصلا به هیچی فکر نکن فقط به لحظه ای فکر کن که صدای نی نی تو می شنوی و قند تو دلت آب میشه 😍

زندگی از مرگ پرسید چرا همه عاشق من هستند و از تو متنفرند؟؟ گفت چون تو یک دروغ زیبایی و من یک حقیقت تلخ🖤
قربونت برم لطف کردی منم برات صلوات میفرستم🥰❤️ پسر هست بچه دوممه 

ممنون گلممم😍

به به گل پسره مبارکه گلم 😍♥️

خدا برات هر دو رو حفظ کنه😊♥

دوستان گلم برای سلامتی و ظهور اقا امام زمان با هر دعایی که دوست دارید دعا کنید♥️بهم بگید منم برای حاجت روایتون دعا میکنم😘دوستان من ائمه و مظلومان نیاز به انتقام گیری دارند و جهان هم نیاز به منجی😭هرچه میتوانید دعا کنید که قول میدم اگه دعا کردید من براتون دعا میکنم که اگه خدا بخواد مشکلتون حل شه فقط ازتون خواهش میکنم از ته دل دعا کنید😘
عزیییییزم ان شاالله بسلامتی نی نی تو بغل کنی😍اصلا به خودت استرس نده، دعا بخون ذکر بگو آروم شو اصلا ...

تورو خدا دعا کنین برام دلم آروم بگیره

انشالله هر چی از خدا میخوای بهت بده❤️

ممنون گلممم😍 به به گل پسره مبارکه گلم 😍♥️ خدا برات هر دو رو حفظ کنه😊♥

اره پسر اولم ۲۴ این ماهی چهار سالش میشه دیشب از بغلت تکون نمیخورد میگف دلم تنگ میشه زود بیای خونه🥺

اره پسر اولم ۲۴ این ماهی چهار سالش میشه دیشب از بغلت تکون نمیخورد میگف دلم تنگ میشه زود بیای خونه🥺

وای الهییی😍😟چه ناناز😍🤩ایشالا زود میریییی پیشش😍

تولدش هم پیشاپیش مبارکک😍♥️

2706