2737
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم برا منم دعا کن من از موعد زایمانم چهار روز گذشته هنوز دردم شروع نشده😥 طبیعیم منو سر زایمان ...

انشالله همین امروز نی نی شمام بسلامتی بدنیا بیاد بغلش بگیری😍 چشم حتما دعاتون میکنم

برای امضاتونم صلوات فرستادم انشالله حاجت روا بشین

عزیزی😘😘

دوستان گلم برای سلامتی و ظهور اقا امام زمان با هر دعایی که دوست دارید دعا کنید♥️بهم بگید منم برای حاجت روایتون دعا میکنم😘دوستان من ائمه و مظلومان نیاز به انتقام گیری دارند و جهان هم نیاز به منجی😭هرچه میتوانید دعا کنید که قول میدم اگه دعا کردید من براتون دعا میکنم که اگه خدا بخواد مشکلتون حل شه فقط ازتون خواهش میکنم از ته دل دعا کنید😘
2731
برای امضاتونم صلوات فرستادم انشالله حاجت روا بشین

ایشالا تولم حاجت روا شی برات ۲۰ تا صلوات فرستادم♥️😘

دوستان گلم برای سلامتی و ظهور اقا امام زمان با هر دعایی که دوست دارید دعا کنید♥️بهم بگید منم برای حاجت روایتون دعا میکنم😘دوستان من ائمه و مظلومان نیاز به انتقام گیری دارند و جهان هم نیاز به منجی😭هرچه میتوانید دعا کنید که قول میدم اگه دعا کردید من براتون دعا میکنم که اگه خدا بخواد مشکلتون حل شه فقط ازتون خواهش میکنم از ته دل دعا کنید😘
فدات عزیزم❤️❤️😘😘

خدا نکنه گلم😍♥️♥️😘کوچولو دنیا بیاد دیگه وقت نمیکنی بیای سایت😅اینقدر سرت شلوغ میشه

خدا نکنه گلم😍♥️♥️😘کوچولو دنیا بیاد دیگه وقت نمیکنی بیای سایت😅اینقدر سرت شلوغ میشه

اون پسرم ک آروم بود خدا کنه اینم آروم باشه لااقل از گوشی نیفتیم😄

2740

مبارکهه عزیزممم 

ایشالااا یه نی نی خوشگل و سالم بدنیا بیاادد😍😍⁦❤️⁩⁦❤️⁩

نوشتم‌ 🖊رو 🍂🍃خیس آبی من دوستدارم خدایی 🙎‍♀️💟❣🤞 چشم‌ انتظارم میدونم‌ چشم‌ ب‌ راهی 👁🙎‍♀️👀🚶‍♀️ تو روستای دلم ❣🤩🥰 تو تک ساقه این 🧍‍♂️🌱🍁🍀این شالیرازی 🙎‍♀️🤩 من واسه تو بیدارو 🙎‍♀️🧍‍♂️👀 تو بی‌خبر از 🙎‍♀️🚫💬از حال من 🥺 سر رو 🧠بالشتت🛏 میزاری چرا توی دلم 🤔💟بزر‌ بی مهری میکاری 🌱 یه جوری کشتنم‌ هر روز 🙎‍♀️🔫 دنبال قصاصم‌ من‌ 🚶‍♀️🩸🙎‍♀️ اینا اصلا سر پوچیم دوستدارن ببازم من 😍🙃 اره خنده داره حالمممم 😂اراجیف‌ میگم و‌ خوبم‌ 😶👌 اصلا باش قبول‌ تو خوب👌🙎‍♀️✅من از انسانیت‌ دورم🙎‍♀️🚫
اون پسرم ک آروم بود خدا کنه اینم آروم باشه لااقل از گوشی نیفتیم😄

خدا کنه😅کسی نمیتونه بدون گوشی زندگی کنه😅

تورو خدا دعا کنین برام دلم آروم بگیره انشالله هر چی از خدا میخوای بهت بده❤️

ان شا الله آروم میشی، صلوات حضرت زهرا رو زیر لب زمزمه کن فقط، حتما آروم میشی، اصلا نترس و به خودت استرس نده از این لحظه هات استفاده کن، من ترسو ترین بودم از یه آمپولم میترسیدم ولی الان زایمانم کردم پسرمم چهار سال و نیمشه و هیچیمم نشده، حیف این لحظه هات خوش بگذرون که بعدا دلتنگش میشی اصلا نترس حتی یه ذره

زندگی از مرگ پرسید چرا همه عاشق من هستند و از تو متنفرند؟؟ گفت چون تو یک دروغ زیبایی و من یک حقیقت تلخ🖤