2733
2734
عنوان

خانوما متاهل یه سوال دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 4054 بازدید | 143 پست
خشونت : صد از صد 😂😂😂

نه خیر

ده از صده

چون تکون اضافه نداره

اختیارش دست خودشه

عفونت و ویروس نداره

و شیشه ناراحتی روحی و جن .. ی نداره

و دوباره نمیخواد

و قهر و دعوا و خشونت نمیکنه

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
خو اگه دفه اول راه بیام بعدا هم انتظار بیشتر داره ، پررو میشه 

اشتباهی که من کردم ،یه بار اجازه دادم و بعدش دیگه پررو شد ،

.من آنقدر معمولی هستم که هیچ کس شیفته ی حرف زدنم نشود،قلب هیچ کس با دیدنم نلرزد،کسی برای چشم هایم نمیردو شعری در وصف پیچ و خم گیسوانم سروده نشود...من آنقدر معمولی هستم که هیچ کس با خندیدنم ته دلش ضعف نرود،هیچ کس از نبودنم غصه اش نگیرد وجای خالیم توی ذوق نزند...من یک آدم معمولی هستم،حتی از معمولی هم معمولی تر،ولی دوست داشتن را بلدم،اینکه با تمام وجودم یک نفر را دوست داشته باشم بلدم،اینکه برای بودنش و ماندنش از جان و دل مایه بگذارم هم بلدم....
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
خو اگه دفه اول راه بیام بعدا هم انتظار بیشتر داره ، پررو میشه 

شوهر من دو سال تمام اصرار کرد گفتن نه اصلا..حاضرم از زندگیت برم ولی قبول نمیکنم

اخرش کوتاه اومد ..حالام میگه خیلی خوب کردی که قبول نکردی

از نظر ما کاملا حرامه و با ل وا ط هیچ فرقی نداره

اگه یه بار هم قبول کنی کلاهت پس معرکس و بد عادت میشه

⚘خدایا شکرت❣

نه اینکارو نکن من ت نامزدی کردم الان اگ  ببخشیدا حتا دستشم ب اونجا بخوره روانی میشم عصبی میشم از درد شدید امگار جونم مبخاد در بیاد . ضرر داره 

یِ جا خُدا نَخواد نِمیوفتِه بَرگی اَز دِرَخت‌‌،یِ جاییَم میریزِه یِهو صَخرِه با یِ باد .
2740
خر ماییم که حرفشون باور میکنیم  به خدا دیگه داشتم قبول میکردم انقد توضیح داد که هیچی نمیشه، &n ...

اجازه بدی اوبنه ای میشی

ممکنه اون قسمتو قندی چیزی بزارهچبعد کرمای روده ات میان اونجا باعث خارش میشه،بعد تو فک میکنی میخوای و لذت میبری درجایی ک فقط ضرشش برای توه

اینا همش بخاطر فیلماس

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/
دندون خودش که طبیعیه ولی دندون خودت یعنی دخترا هم لذت میبرن از این کار ؟؟؟

کامنت بالامو بخون

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/
مریض جنسی یعنی چی؟

اخی بچه نمیدونه هه

2706