2752
2734
عنوان

خانوما متاهل یه سوال دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 4056 بازدید | 143 پست
پارسال عملش با لیپوماتیک ۳۶۰ درجه ۶۰ میشد امسال حتما ۷۰ شده یا بیشتر

چه ارزون 

یه کاربر میگفت  ۳۶۰ درجه کامل حتی بازو و ران انجام داده ۱۸۰ شده ۴ ماه پیش عمل کرده 

خیلی اذیت شد ، میگفت شوهرم نمیتونه بهم دست بزنه همش قهره باهام که چرا عمل کردی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چه ارزون  یه کاربر میگفت  ۳۶۰ درجه کامل حتی بازو و ران انجام داده ۱۸۰ شده ۴ ماه پیش عمل ک ...

اره دردش زیاده . عزیزم بازو و ران هزینه هاشون جداست من اصلا قصد عمل نداشتم فقط میخاستم چربی های شکم تخلیه کنم و به باسنم بزنم و جراحی خاصی نداشت اما اون دوستمون احتمالا عمل ابدو هم کردن و میگن خیلی دردش زیاده و اکثرا بخاطر درد زیادش خیلی پشیمونن و چند سال تا بهتر شدنشون وقت میبره اما لیپوماتیک بعد از ۲ ماه کاملا سرحال و نرمال میشی ولی اونایی که خیلی چاقن با لیپو پوستشون شل و افتاده میشه و ناچار میشن عمل برداشتن پوست یا همون ابدو رو انجام بدن

امتحانش مجانیه  😁گفتم که عزیزم زنداداشم وچندنفردیگه که دیدم خودشون چاق نشدن فقط باسنشون بیرون ...

جالبه نه خواهر امتحان نمیخوام😂 من  همیشه یه لباسم یه طوریه سینه و باسنم تو چشم نباشه 

ولی خیلی با زن داداشت صمیمی هستی ها 😆