2752
2734
عنوان

خانوما متاهل یه سوال دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 4056 بازدید | 143 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

میگه دوستاش میگن دوست دختراشون خودشون میخوان

😐😐چه رفیقای اشغال بی شرفی داره که راجب این چیزا حرف میزنن باهاش راستش من بودم اگه قرار بود ازدواج کنم باهاش اول یه فکری به حال این کثافتای دورش میکردم 

چیزی نزدم در حال حاضر اوشلدم حالا چرا سگ حشر بودن دوست پسر به دخترا مربوطه؟ 

کاری به این تاپیک و نظراش ندارم...الان شوهرای مام طبعشون گرمه باید بگیم خودارض...کنن؟؟چه حرفا ادم مشنوه اینجا

خانومِ آقایِ مَمَد😁👩‍❤️‍👨{آقایون به هیچ عنوان درخواست دوستی ندن چون قبول نمیکنم🚫}(او قندِ روزهای تلخ من است💍)
التهاب روده میگیری نکنیااا .بگو برو کف دستی بزن ولی اینو اجازه نمیدم .مردا چقدر خرن

خر ماییم که حرفشون باور میکنیم 

به خدا دیگه داشتم قبول میکردم انقد توضیح داد که هیچی نمیشه،  همه زن و شوهرا و نامزدان دارن این رابطه رو ، هرکی میگه ندارم دروغ میگه . میگفت اذیتش برا دفه اوله فقط هیچی نمیشه😮‍💨

ببین من کاری کلن به عوارضش ندارم چون پیگیر این چیزا نیستم ولی فقط این و بدون اگه ی بار طعمش بره زیر دندون خودش و خودت دیگه هیچ وقت نمیتونید بیخیال شید 

همه شب با فکر تو به سر بردم حتی یک شب میان خواب هم نیامدی...🍃
نه ، هنوز چند ماه مونده به عقد 😪

عقد هنوز نکردی؟ دختر به هیچچچچچچچچچچچ وجه زیر بار رابطه جنسی نرو بگو تحمل کنه 

به خاطر خودت و اینده ات

فقط 26 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
والا ما زیر یه سقفم هستیم ولی شوهرم هیچوقت این درخاستو نداشته چون کلا عوارض داره 🤦🏼‍♀️

چه فهمیده‌س شوهرتون 

پدر منو درآورده. قهر کرده باهام سر همین

ببین من کاری کلن به عوارضش ندارم چون پیگیر این چیزا نیستم ولی فقط این و بدون اگه ی بار طعمش بره زیر ...

دندون خودش که طبیعیه

ولی دندون خودت یعنی دخترا هم لذت میبرن از این کار ؟؟؟

یک حلقه برای حکومت بر همه آنها lord of the rings 💍🗡️
خر ماییم که حرفشون باور میکنیم  به خدا دیگه داشتم قبول میکردم انقد توضیح داد که هیچی نمیشه، &n ...

نه ببخشید لینو میگم خر نشیااااا . اصلا ولش کن بزار قهر کنه براخودش ب خودت ارزش بزار .ببین برا نیازهای خودش چ دروغا ک نمیبافه

خر ماییم که حرفشون باور میکنیم  به خدا دیگه داشتم قبول میکردم انقد توضیح داد که هیچی نمیشه، &n ...

سه ساله ازدواج کردم حتی یکبارم همسرم درخواست نداده معمولا کسایی که پور ن میبینن میخوان

فقط 26 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706