2733
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم... نگران نباش دیر نشده. 

امضای خدا، پای آرزوهاتون انشالله❤️مهربون باشیم ، بعضی وقتا خیلی زود روزی میرسه که دیگه عزیزهامون پیشمون نیست تا بهشون محبت کنیم🌹خدایا به خاطر داشتنت شکر🍃🍃🍃
2731

پسر من ۱۱ ماهگی اولین دندانش در اومد اما دو تا دوتا سریع در آورد الان ۲۳ ماهشه ۱۶ تا دندان داره فکر کنم

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲

بچه ای دیدی که بی دندون بمونه؟

یا راه نره؟

یا حرف نزنه؟

به وقتش همه چیز اتفاق میفته

ثبت نام ترم جدید روایت انسان شروع شده ها جانمونید. کافیه سرچ کنید مدرسه مبنا و از اونجا ثبت نام کنید. مشکلی بود پیام بده  
2740

دختر خواهرزاده م ۱۳ ماهگی دراورد.ینی برده بودش دکتر گفته بود تا ۱۳درنیاورد بیا دارو بدم.

خدارو ۱۰۰ هزار مرتبه شکر مادر یه پسر کوچولوی ناز شدم...خدایا انشاالله همه ی منتظرا این حس رو تجربه کنن🤲

زمان دندون درآوردن ژنتکیه

بعضیا زود در میارن بعضی دیر

مگه اینکه بالای ۱ سال بشه و دندون در نیاورده باشه که باید پیگیری شه

💚در چشم کسانی که پرواز را نمیفهمند هر جه اوج بگیری کوچکتر خواهی شد💚
بچه ای دیدی که بی دندون بمونه؟ یا راه نره؟ یا حرف نزنه؟ به وقتش همه چیز اتفاق میفته

دندون ک اره.ولی راه نرفتن و حرف نزدن بله زیاده.

خدارو ۱۰۰ هزار مرتبه شکر مادر یه پسر کوچولوی ناز شدم...خدایا انشاالله همه ی منتظرا این حس رو تجربه کنن🤲
2706