2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من قیمه های خودمو دوست ندارم ولی عاشق قرمه سبزیای خودمم قیمه های مامانمو دوست دارم

من اینجا حقیقت رو میگم نه چیزی که دوست داری بشنوی                       بوته های خار را در زمین من نکار شاید فردا پا برهنه به دیدارم بیایی
2731
بینواشوهرت ازدست مادرشوهرت چی کشیدجوان یاپیر

۶۲ ،۳ سالشه مادرشوهرم  فک میکنم  البته  شایدم بیشتر من که ۵ ساله عروسشونم    ولی اون یکی ها هم میگن کلا هیچ وفت دست پختش خوب نبوده    شوهرم  که  همین غذا براش درست میکرده خدارو شکر میکرده  انقدر گشنه بوده فقط،میخورده    و چیزی که شنیدم  کلا مادرشوهرم  غذا زیاد درست نمیگرده   دیگه شوهر من غر میزده  گشنمه  درست میکرده  یه کوکو  بعد از عروسی  با من شوهرم یهو شد ۹۰ کیلو    قبلش ۶۰ بود    

۶۲ ،۳ سالشه مادرشوهرم  فک میکنم  البته  شایدم بیشتر من که ۵ ساله عروسشونم &nbs ...

حالا مادرشوهر من خیلی ظرف آلوده میکنه، یه غذای ساده میره درست کنه ۲۰ تا ظرف کثیف میکنه، دوران عقد خونشون بودم مجبور بودم همه رو بشورم، دیگه مستقل شدیم راحت شدم