2737
2734
عنوان

بعد یک ماه برگشتم خونه دیدم شوهرم بهم دروغ گفته!

| مشاهده متن کامل بحث + 1172 بازدید | 62 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ترسوعه، بهش بگو کاریت ندارم راستشو بگو، سر موضوعات الکی و بی ارزش هم حساس نباش بلکه ترک کنه.

نه والا تو‌بحث و‌دعواهامون باید ببینیش چقدر زبون دراز و پر روئه

چون دوستت داره گلم ، بهش بگو باخوبی بگو که عب نداره هرچی میشه رو بمن بگو تندی نمیکنم باهات مث رفیقم ...

اره یکم دیگه‌میخوام باهاش صحبت کنم بلکه از سرش بیفته این دروغای ریزریز ک ارزش دروغ گفتن هم نداره

2728

دروغگو حافظه خوبی نداره

افکار من دقیقا تو آهنگ بهشت تتلو خلاصه میشه. (BTS)نه میشناسمشون نه حتی 1 آهنگشون و شنیدم فقط حااال کردم بنویسم  BTS چون پسرای گروهش برام بانمکن.تتلیتی م بشدت با آهنگاش حال میکنم. شادمهریم خراااب😍ب قول تتل ببین اینا چی ن ک بینشون این منه تیکه پاره آدم ترینم. گاهی آدم با 1 اشتباه 19 نمیشه صفر میشه... خطاب ب حسودایی ک بخاطره اسم کاربریم بام بحث کردن ک واسه باره 100م ترکیدم دوباره همین اسم کاربری و گذاشتم😌انقدر ساز میزنیم ک زمانه برقصد ز ساز ما روزی رسد ک زمین خلاف بگردد زناز ما (شما حتی ایمانتونم بوی گناه میده) از بدا نترس چون میدونی چقد بدن از خوبا بترس چون نمیدونی چقد بدن...از خودم شرمنده شدم وقتی فهمیدم زندگی یک جشن بالماسکه بود درحالی ک من درآن با چهره ی واقعی حاضر بودم...(حتی اگر باتو مخالف باشم باز درجبهه ی تو می مانم. پس نترس).. این ک یه عده میگید چرا اکثرا میشناسنت چون از 97 عضوم.فقط97 بار تعلیق شدم😊بچه مشهد متعصب رو مشهدیااا😎😌عشقِ شله با قیمه فراوووون. یه بیماری دارم اسمش اینه(کُخ) ینی کخ دارم. فقط یه مشهدی میفهمه اسم بیماریمو😁😂من 0 و 100 م حدوسط ندارم یا مهربونم و خوش زبون یا یه روانیه سنگدل بددهن
وقتی تاکید میکنه که بفهمی.  با یه لبخند رد شو بگو حوصله حرف زدن راحب دروغات ندارم بحثو عوض کن

متاسفانه اپشن خونسردی و کو+ن سوزی ندارم😂انقدر عصبی میشم و‌حرص میخورررم ک‌ هر کی ببینه میفهمه دارم از درون جر میخورم

اره یکم دیگه‌میخوام باهاش صحبت کنم بلکه از سرش بیفته این دروغای ریزریز ک ارزش دروغ گفتن هم نداره

عزیزم فقط تو ام ب خودت قول بده ک اگه جایی خرابکاری کرد ک باب میلت نبود نپری بهش 

دی شیخ با چراغ همی گشت گرد شهر، کز دیو و دد ملولم و انسانم آرزوست🌱
2740

بعضیا مریض دروغن اصلا درست نمیشن،تو فقط خودتو اذیت نکن

نگاربودم⭕زندگی واقعی بعد نوشتن تاپیکا جور دیگه ای جریان داره، اینجا محل درد دل و همفکریه،مبنایی برای قضاوت نیست⭕ حل شدن مشکلم فقط معجزه خدارومیخواد،خدایا تو بخواه✨ من و تو با خدا تو یک قایقیم...💝💍
متاسفانه اپشن خونسردی و کو+ن سوزی ندارم😂انقدر عصبی میشم و‌حرص میخورررم ک‌ هر کی ببینه میفهمه دارم ا ...

😐😐😂آروم  یواش

من طرفو نمیسوزونم..

تظاهر به باور میکنم حرفاشو...

ولی در آخر تیکه میندازم به حقیقت  اونم خیت میشه

خط به خط میان این شعرا برام..................//             عجیبه بینمون چرا الآن؟ ...............................//       لاقل بذار تو یه جا مرام...................................//         میدونی رو من هست چشا الان......................//       _.___لیتو___._
عزیزم فقط تو ام ب خودت قول بده ک اگه جایی خرابکاری کرد ک باب میلت نبود نپری بهش 

والا من خیلی وقته دیگه عصبانیتمو بروز نمیدم،هر گندی میزنه کمکش جمع میکنم گندشو،قبلا غر میزدم الان دوسالی هست گله و شکایت نکردم و غر نزدم

2706