2737
2734

ما کلا با هم مشکل داریم بیشترم سر دروغای ریز و درشت ایشونه

ویدئو کال کردیم چند وقت پیش بهم‌گفت همه لباسامو با هم‌شستم تیشرت سفیدم رنگ گرفت و‌ وای حواسم نبود،گفتم خودت شستی؟گفت اره اصن حواسم نبود

حالا اومدم خونه دیدم یه کیسه لباس تمیز تا شده تو خونست،لباسشویی هم‌هنوز لباسایی ک‌خودم قبل رفتن گذاشتم توشن!گفتم تو ک یه بارم این ماشین لباسشوییو روشن نکردی،چجوری میگی خودم‌شستم؟گفت‌چون‌میدونستم غر میزنی بهت نگفتم بردم مامانم شست!گفتم دروغ گفتی دیگه میدونی بدم میاد دروغ بگی،برگشته میگه‌نه مصلحطیه!!!من چیکارش کنم‌اینو؟اصن موضوع این‌نیست ک‌کی لباسارو شسته،موضوع دروغاشن ک دیگه خیلی دارن میرن رو مخم،بگه الان شبه‌نمیتونم باور کنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740

علت اصلی دروغگویی ترسه

احتمالا شما عکس العمل تند نشون میدید و اون هم میترسه، بخاطر موضوعات کوچک و بی اهمیت باهاش دعوا نکنید که مجبور به دروغگویی بشه

خدای عزیز و مهربانم ، هر چی تو بخوای ، تو راضی باش فقط ، منم راضی ام 
اصلا پر رو هم هست

یکی هس ک مدام‌ دروغ میگ و میفهمم ب روش میارم باز میگ ن اینطور نیس تو اشتباه میکنی این خیلییییی رو مخه 

یه افسانه‌ست که میگه کویر یه جنگل بوده که به بارون گفته دوستت دارم...
اصلا سر کوچیکترین چیزا بهم دروغ میگه و من میفهمم انگار عادت کرده

پرروش کردی!  وقتی دروغ میگه به حرفاش توجه نکن خیت میشه  

خط به خط میان این شعرا برام..................//             عجیبه بینمون چرا الآن؟ ...............................//       لاقل بذار تو یه جا مرام...................................//         میدونی رو من هست چشا الان......................//       _.___لیتو___._
اصن واسش مهم نیست چی فکر میکنم وگرنه یه لباس شستن چیه

خب این شوهرت مشخصه ادم بپیچونی نیس عزیزم میخاد ناراحتت نکنه بیشتر

دی شیخ با چراغ همی گشت گرد شهر، کز دیو و دد ملولم و انسانم آرزوست🌱
2706