2733
2739
عنوان

بعد یک ماه برگشتم خونه دیدم شوهرم بهم دروغ گفته!

| مشاهده متن کامل بحث + 1172 بازدید | 62 پست
یه چی میگم به حرفم گوش کن! از این به بعد دروغ میگه اصلا دروغاشو در نیار بعضیا دنبال نقطه ضعفن میدونه ...

نمیدونم

اخه چقدر حرص بخورم

من دلم میخواد همه چی صادقانه جلو بره نه اینکه به یه حرفشم نتونم اعتماد کنم یه‌چیزی بگه هزارتا فکر بکنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دلم برا همه خانوما کبابه هممون داریم زجر میکشیم از دست مردا . 

عزیزم داداشه من همه چیش عالیه فقط دروغ میگه به قول شوهر شما مصلحتی که زنش ناراحت نشه . ولی خانومش خوشبختانه با این قضیه کنار اومده حتی خیلی وقتا زنگ میرنه با خنده قضیه دروغای داداشممو برا ما تعریف میکنه بعدش غش غش میخنده . بنظرم شماهم خودتو بزن به بیخیالی چاره ای نداریم ما زنا که....

2728
علت اصلی دروغگویی ترسه احتمالا شما عکس العمل تند نشون میدید و اون هم میترسه، بخاطر موضوعات کوچک و ب ...

اره خودشم‌گفت چون غر میزنی

ولی قبل ازدواج هم اینجوری بود وقتی دوست بودیم،و کلا خانوادگی دروغ رو راحت میگن حتی جلو روی ادم

یکی هس ک مدام‌ دروغ میگ و میفهمم ب روش میارم باز میگ ن اینطور نیس تو اشتباه میکنی این خیلییییی رو مخ ...

وای خیلیییی

اینم اینجوریه دوس دارم خودمو‌خفه کنم وقتی میدونم داره بهم دروغ میگه و‌انکار میکنه

اره خودشم‌گفت چون غر میزنی ولی قبل ازدواج هم اینجوری بود وقتی دوست بودیم،و کلا خانوادگی دروغ رو راح ...

ترسوعه، بهش بگو کاریت ندارم راستشو بگو، سر موضوعات الکی و بی ارزش هم حساس نباش بلکه ترک کنه.

خدای عزیز و مهربانم ، هر چی تو بخوای ، تو راضی باش فقط ، منم راضی ام 
2740
خب میدونه دلم نمیخواد دروغ بشنوم،والا ک اینجوری بیشتر عصبی و‌ناراحت میشم

چون دوستت داره گلم ، بهش بگو باخوبی بگو که عب نداره هرچی میشه رو بمن بگو تندی نمیکنم باهات مث رفیقم برات سرزنشتم نمیکنم

دی شیخ با چراغ همی گشت گرد شهر، کز دیو و دد ملولم و انسانم آرزوست🌱
دلم برا همه خانوما کبابه هممون داریم زجر میکشیم از دست مردا .  عزیزم داداشه من همه چیش عالیه ف ...

چی بگم بخدا خیلی رو مخههه،خیلی سخت و‌ ازار دهندست

چندین و چندبار باهاش صحبت کردم دریغ از ذره ای تغییر و توجه

چجوری پر روش کردم؟با دروغاشو‌ ب روش اوردن؟ خب چیکار کنم مث خنگا ببینم و صدام در نیاد؟

وقتی تاکید میکنه که بفهمی.  با یه لبخند رد شو

بگو حوصله حرف زدن راحب دروغات ندارم

بحثو عوض کن

خط به خط میان این شعرا برام..................//             عجیبه بینمون چرا الآن؟ ...............................//       لاقل بذار تو یه جا مرام...................................//         میدونی رو من هست چشا الان......................//       _.___لیتو___._
2706