2752
2734
ولی توتاپیکات نوشتی یه ازدواح ناموفق داشتی پس ترفندات به دردنمیخوره الانم که دنبال کیس ازدواجی منتظر ...

مگه من  ترفند  شوهرداری یاد دادم؟.؟

گفت یکی از راه هایی که خیلی زود بفهمیم طرفمون خیانتکاره اینه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مگه من  ترفند  شوهرداری یاد دادم؟.؟ گفت یکی از راه هایی که خیلی زود بفهمیم طرفمون خیان ...

قبلش باید یادبگیریم گوشی هرکس شخصیه 

خدایاتکیه داده ام به آسمانی که تو روی ابرهایش نشسته ای♥
2731
ربطئی  نداره بعضیا خیلی  هول هستن  مگرنه روزی ۳ بار رابطه داشتیم   حتی بعد طلاقم ...

مگه عزیزم همه زندگی فقط داشتن روزی ۳ تا ۱۰۰ بار رابطس؟؟؟

چیزای دیگه نیست؟؟

شما یه چیزی رو تامین میکردی 

آیا روح و احساسشم تامین میکردی؟

توجه بهش داشتی؟

اصلا شناخت ازش داشتی؟

زندگی همش داشتن یک س ک س نیست و همش نگین اون هول بود وگرنه من ساپورتش میکردم 

برو قشنگ فکر کن دلیل خیانتش فقط هول بودنش نبوده 

دلیلش پر کردن اون کمبودهای زندگیش بوده

این سومین کاربری من هستش  دوبار رو توسط آدمای مریض و به خاطر اینکه مطالب در خصوص زندگی و دغدغه هاش گذاشتم گزارش زدن و تعلیق شدم من از سال ۱۴۰۰ عضو نی نی سایتم
مگه عزیزم همه زندگی فقط داشتن روزی ۳ تا ۱۰۰ بار رابطس؟؟؟ چیزای دیگه نیست؟؟ شما یه چیزی رو تامین می ...

دلیل طلاقمون خیلی چیزا  بوده ولی دلیل خیانت  هول بودنش چون  چندتا صیغه هم زمان  داشت

دلیل طلاقمون خیلی چیزا  بوده ولی دلیل خیانت  هول بودنش چون  چندتا صیغه هم زمان  ...

اوکی من حرفی ندارم بزنم 

ولی در کل هیچ وقت نخواه تخم شک رو تو دل زن یا مرد متاهل بکاری 

هیچ وقت این کارو نکن

این سومین کاربری من هستش  دوبار رو توسط آدمای مریض و به خاطر اینکه مطالب در خصوص زندگی و دغدغه هاش گذاشتم گزارش زدن و تعلیق شدم من از سال ۱۴۰۰ عضو نی نی سایتم
2740
ولی توتاپیکات نوشتی یه ازدواح ناموفق داشتی پس ترفندات به دردنمیخوره الانم که دنبال کیس ازدواجی منتظر ...

شما به چه  علتی اینقدر به من توهین میکنی من حرفی نزدم  وگناهی هم  نکردم 

الهیه که تجربه من تجربه کنین تا اینجوری اعصاب بقیه بهم نریزین،باتوهین هاتون

دلیل طلاقمون خیلی چیزا  بوده ولی دلیل خیانت  هول بودنش چون  چندتا صیغه هم زمان  ...

خیلی برات ناراحت شدم … چقدر سخته که با یه کثیف الذّات در طرف باشی😔😔… ممنون از تقسیم تجربه ت 🙏🙏

اوکی من حرفی ندارم بزنم  ولی در کل هیچ وقت نخواه تخم شک رو تو دل زن یا مرد متاهل بکاری  ...

من خودم  مردا خیانتکار میدونم مرد خوب مردیه ک گندش بالا نیامده اگه زمانی هم ازدواج کردم  باید احتمال خیانت بدم  و مثل کبک سرمو بکنم زیر برف

خیلی برات ناراحت شدم … چقدر سخته که با یه کثیف الذّات در طرف باشی😔😔… ممنون از تقسیم تجربه ت 🙏🙏

هنوز ۳  ساله با کسی نبودم هرسال با وجود خواستگار دست ودلم به ازدواج نمیره و ۲۶ سالمه🥲

من خودم  مردا خیانتکار میدونم مرد خوب مردیه ک گندش بالا نیامده اگه زمانی هم ازدواج کردم  ب ...

پس به ظن شما تمام مردها خیانت کار هستن و اونی که فک میکنیم سالمه بازم خیانتکاره ولی چون گندش بالا نیومده ما همچین احساسی بهشون داریم