2733
2734

برو دختر 

مشخصه متاهل نیستی و دوس داری و عشق میکنی آتیش بندازی تو زندگی دیگران 

نکن اینکارو زندگی ها بپاشه تو مقصری و مطمن باش گریبانگیرت میشه خدای نکرده

این سومین کاربری من هستش  دوبار رو توسط آدمای مریض و به خاطر اینکه مطالب در خصوص زندگی و دغدغه هاش گذاشتم گزارش زدن و تعلیق شدم من از سال ۱۴۰۰ عضو نی نی سایتم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

برو دختر  مشخصه متاهل نیستی و دوس داری و عشق میکنی آتیش بندازی تو زندگی دیگران  نکن اینک ...

ن من خودم باهمین  روش فهمیدم شوهرم  خیانت کرده و صیغه پنهانی داره

ن من خودم باهمین  روش فهمیدم شوهرم  خیانت کرده و صیغه پنهانی داره

نکن این کارهارو 

این ترفنداتو برا خودت نگه دار 

آتیش نزن به زندگی مردم

این سومین کاربری من هستش  دوبار رو توسط آدمای مریض و به خاطر اینکه مطالب در خصوص زندگی و دغدغه هاش گذاشتم گزارش زدن و تعلیق شدم من از سال ۱۴۰۰ عضو نی نی سایتم
برو دختر  مشخصه متاهل نیستی و دوس داری و عشق میکنی آتیش بندازی تو زندگی دیگران  نکن اینک ...

نظر شما چیه کلا میخوام بدونم

اگه حس کنیم شوهرمون داره خیانت میکنه؟

نظر شما چیه کلا میخوام بدونم اگه حس کنیم شوهرمون داره خیانت میکنه؟

علت خیانت رو اول ریشه یابی کن 

رشتمم حسابداریه و باید برم کارآموزی 

ولی توتاپیکات نوشتی یه ازدواح ناموفق داشتی پس ترفندات به دردنمیخوره الانم که دنبال کیس ازدواجی منتظربچدی حسابدار مجردباشه عاشق بشید

خدایاتکیه داده ام به آسمانی که تو روی ابرهایش نشسته ای♥
رشتمم حسابداریه و باید برم کارآموزی 

و توی متاهل بری پیشش کارآموزی و الهی که مجردو خوشتیپ باشه و مجرد و تو عاشق بشی

عجب!!!!!

2706