2737
2734
عنوان

بعد یک ماه برگشتم خونه دیدم شوهرم بهم دروغ گفته!

| مشاهده متن کامل بحث + 1194 بازدید | 62 پست
آخه یه موضوع راحت رو چرادروغ میگه؟مگه بفهمی مادرش شسته چه واکنشی نشون میدی که حاضرمیشه دروغ بگه؟

نهایتش میگفتم زشته خودت بشور،لباسشویی هست مایع هم‌هست،حالا خوبه کلیم‌سفارش کردم ک بزار رو فلان حالت،انقدر مایع تو این مخزن بریز،اخر بیا😂

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

😐😐😂آروم  یواش من طرفو نمیسوزونم..  تظاهر به باور میکنم حرفاشو... ولی در آخر تیکه مین ...

😂😂😂😂😂😂والا ۸ ساعت تو‌مسیر بودم رسیدم خونه با دروغ مواجه شدم نمیتونم زیاد اروم باشم

2731
والا دست خودم نیست دارم حرص میخورم میگم چقدر دروغ گفته ک من نفهمیدم

فدای سرت.مثلا فکر کردی یه شبه عوض میشه؟ بی تفاوتیت بهتره،هرچی حساسیت به خرج بدی این تلاش بیشتری برای دروغای جدید و پیچیده میکنه،دروغ بهشون لذت میده ولش کن به حال خودش

نگاربودم⭕زندگی واقعی بعد نوشتن تاپیکا جور دیگه ای جریان داره، اینجا محل درد دل و همفکریه،مبنایی برای قضاوت نیست⭕ حل شدن مشکلم فقط معجزه خدارومیخواد،خدایا تو بخواه✨ من و تو با خدا تو یک قایقیم...💝💍
نهایتش میگفتم زشته خودت بشور،لباسشویی هست مایع هم‌هست،حالا خوبه کلیم‌سفارش کردم ک بزار رو فلان حالت، ...

یه مدت بیخیالی طی کن بعضیا روده راست توشیکمشون نیست

خدایا همسرمو برام نگه دار  شروع خاطراتم زنگیدنت بود   
2740

ببین عزیزم این مدل دروغای همسر شما روی کیفیت زندگیتون ک تاثیر نمیذاره.میدونم سخته و اذیت میشی ولی  زیاد حساس نشو. ترک میکنه این دروغگویی رو. شاید تو بچگی بهش زیاد گیر میدادن عادت کرده ب دروغ. 

همسر من ب دروغ میگه میرم سر کار ولی نمیره. یا دروغایی میگع و کارایی میکنه ک زندگیمونو تحت الشعاع قرار میده. اینا بده

ببین عزیزم این مدل دروغای همسر شما روی کیفیت زندگیتون ک تاثیر نمیذاره.میدونم سخته و اذیت میشی ولی&nb ...

درسته ولی هر کسی رو یه چیزایی حساسه،منم این موضوع خیلی عصبیم میکنه بارها هم صحبت کردیم،واقعا کار رو اعصابیه

درسته ولی هر کسی رو یه چیزایی حساسه،منم این موضوع خیلی عصبیم میکنه بارها هم صحبت کردیم،واقعا کار رو ...

میدونم منم حساسم ب دروغ. از اولم به همسرم گفتم اولین دروغ تو رو واسه من تموم میکنه ولی اصن گوش نکرد و کار خودش رو کرد. الانم ب یجا رسونده تو ی خونه ولی جدا از هم زندگی میکنیم. ینی من شدم ی متاهل مجرد

میدونم منم حساسم ب دروغ. از اولم به همسرم گفتم اولین دروغ تو رو واسه من تموم میکنه ولی اصن گوش نکرد ...

تقریبا ما هم اینجوری شدیم صحبت نمیکنیم،محبت خاصی ازش نمیبینم،حتی سوالی ازش نمیپرسم چون دلم نمیخواد دروغ بگه و ارامشم ب هم بریزه

2706