2733
2734
عنوان

🛑🛑🛑برای ظهور از خودت شروع کن...

| مشاهده متن کامل بحث + 10746 بازدید | 1882 پست

@63764triste  

سلام عزیزم 💚  

به نیت حاجت روایی شما دوست عزیز 

اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم

به نیت سلامتی و ظهور صاحب‌الزمان از طرف شما هدیه به صاحب الزمان عج الله  💚

بِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِیمِ

(یاالله،یامحمد،یاعلی،یافاطمه،یاحسن،یاحسین،یاصاحب الزمان عج الله  ادرکنی ولاتهلکنی)

اگر دوست داشتین صفحه اول تاپیک رو بخونین 😘

🇵🇸🇮🇷یا مهدی ادرکنی❣️السلام علیک یا صاحب الزمان عج❤️ اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری سلام الله علیها 💙یا اللّهُ یا رَحمٰنُ یا رَحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک 💚یا صاحب الزمان همیشه هوامو داشته باش و رهام نکن. اگر دوست دارین بگین تاپیک های مهدوی تگتون کنم.💙

یامهدی ادرکنی❤

یامهدی ادرکنی ❤

یامهدی ادرکنی ❤

یامهدی ادرکنی❤

یامهدی ادرکنی❤

💙تاپیک خوابی که راجب امام زمان(عج)دیدم💙👉 این تاپیک مال دوسال پیشه ولی من وظیفه خودم دونستم اینجا قرار بدم برای کسایی که دوست دارن از همین امروز حضرت مهدی روصدا کنن این ذکری هست که معجزه میکنه فقط کافیه بهش ایمان داشته باشی تا عمردارم تازمانی که نفس میکشم سعی میکنم هرروز۳۱۳مرتبه یامهدی ادرکنی بگم  (همه راه هابُنبسته بایدبیای..بیای تاخدادستشوروکنه...فقط راه برگشتنت روبگو...تاچشمام واست آب وجاروکنه💌)  یامهدی ادرکنی اقاجونم خیلی دوست دارم خیییلی♥️تمام تلاشمو میکنم اونجوری بشم که تومیخوای داروندارم فدای یه تارموت تموم دلخوشیِ زندگی من تویی فدای نفسات بشم آقا قربون قدمهایی که روزمین برمیداری برم عاشقتم پدرمهربونم امام زمانم🤍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

@ماه_تابان6763  

سلام عزیزم 💚  

(یاالله،یامحمد،یاعلی،یافاطمه،یاحسن،یاحسین،یاصاحب الزمان عج الله  ادرکنی ولاتهلکنی)

🇵🇸🇮🇷یا مهدی ادرکنی❣️السلام علیک یا صاحب الزمان عج❤️ اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری سلام الله علیها 💙یا اللّهُ یا رَحمٰنُ یا رَحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک 💚یا صاحب الزمان همیشه هوامو داشته باش و رهام نکن. اگر دوست دارین بگین تاپیک های مهدوی تگتون کنم.💙

سلام برمهدی صاحب زمان (عج)

وبرمنتظرانش...

*اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری*

💝دعای منتظران درعصرغیبت💝

👇👇👇👇👇👇👇👇

*اَللّهُمَّ عَرِّفْنى نَفْسکَ فَاِنَّكَ اِنْ لَمْ تُعَرِّفْنى نَفْسَكَ لَمْ اَعْرِف نَبِيَّكَ اَللّهُمَّ عَرِّفْنى رَسُولَكَ فَاِنَّكَ اِنْ لَمْ تُعَرِّفْنى رَسُولَكَ لَمْ اَعْرِفْ حُجَّتَكَ اَللّهُمَّ عَرِّفْنى حُجَّتَكَ فَاِنَّكَ اِنْ لَمْ تُعَرِّفْنى حُجَّتَكَ ضَلَلْتُ عَنْ دينى*

💙تاپیک خوابی که راجب امام زمان(عج)دیدم💙👉 این تاپیک مال دوسال پیشه ولی من وظیفه خودم دونستم اینجا قرار بدم برای کسایی که دوست دارن از همین امروز حضرت مهدی روصدا کنن این ذکری هست که معجزه میکنه فقط کافیه بهش ایمان داشته باشی تا عمردارم تازمانی که نفس میکشم سعی میکنم هرروز۳۱۳مرتبه یامهدی ادرکنی بگم  (همه راه هابُنبسته بایدبیای..بیای تاخدادستشوروکنه...فقط راه برگشتنت روبگو...تاچشمام واست آب وجاروکنه💌)  یامهدی ادرکنی اقاجونم خیلی دوست دارم خیییلی♥️تمام تلاشمو میکنم اونجوری بشم که تومیخوای داروندارم فدای یه تارموت تموم دلخوشیِ زندگی من تویی فدای نفسات بشم آقا قربون قدمهایی که روزمین برمیداری برم عاشقتم پدرمهربونم امام زمانم🤍
2731

@رفیقشونم  

سلام عزیزم 💚  

ان‌شاءاالله همه چیز درست میشه  توکل به خدا  ان‌شاءالله خبر سلامتی کاملش رو تاپیک بزنی به ...

الهی آمین 🤲 

ای که مرا خوانده ای راه نشانم بده 🤲اگه دوست داشتین بگین تو تاپیک های مهدوی تگتون کنم💓

🍀🌸🍀🌸🍀🌸🍀🌸

🌸☘ برخی از اعمال شب و روز  جمعه؛

۱_ امام جعفرصادق(ع):

هرکس در شبهای جمعه

«سوره واقعه» را قرائت کند

خدا و خلق او را دوست میدارند

و در دنیا تنگی و گدایی نبیند

و آفتی از دنیا به وی نرسد

و در آخرت از رفقای امیرالمومنین علی(ع) باشد

۲_در مصباح شیخ کفعمی نیز آمده

هرکس در شبهای جمعه سوره قدر را قرائت کند هرگز منافق نشود☘

۳_ در تفسیر برهان

امام محمد باقر(ع) فرمودند:

هرکس در شب جمعه «سوره ص» را قرائت کند به او خیر دنیا و آخرت عطا شود

۴_ و نیز در تفسیر برهان از پیامبر اکرم(ص) روایت است هرکه در شب جمعه «سوره دخان» را قرائت کند، حق تعالی گناهان گذشته ی اورا بیامرزد☘

۵_در کتاب جناه الخلود آمده است که

هر کس در شب جمعه دو رکعت نماز بجا بیاورد و در هر رکعتى بعد از حمد ده مرتبه سوره (زلزال) را قرائت نماید

و بعد ازاتمام نماز بگوید:

(یا حى یا قیوم یا ذالجلال و الاکرام )

از شر همه مخلوقات ایمن گردد.☘

۶_خواندن این دعا

در شب جمعه ثواب عظیمی دارد،

در زاد المعاد مرحوم مجلسی(ره)

وارد شده که به شخصی در عالم مکاشفه الهام شده که  در اثر مداومت بر این دعا  گفته بودند که: ملائکه را در نوشتن ثواب این دعا به زحمت انداخته ای:

بسم الله الرحمن الرحیم

«الحمدُ لله مِن اَوَلِ الدنیا اِلی فَنائِها وَمِنَ الاخره الی بَقائِها الحمدلله علی کُلِ نِعمه وَاستغفرُلله مِن کُلِّ ذنبٍ وَ اَتوبُ الیه

یا اَرحَمَ الراحمین»☘

۷_ هر که این دعا را

در شب جمعه ۱۰ مرتبه بخواند

، در نامه ی عملش ، هزار هزار حسنه نوشته میشود و هزار هزار سیئه  محو مےشود. در بهشت هزار هزار درجه جنات احدیت و دربهشت در درجه حضرت ابراهیم خلیل الله باشد و خداوند در مورد این دعا سه مرتبه فرمودند:

(( خدای او نیستم اگر او را نیامرزم))

« يا دائم الفَضلِ علىَ البَرية

َ ، يا باسطِ اليَدين ِ بالعَطية ،

يا صاحبَ المواهبِ السنية،

صل على محمد و آله خَيرِ الورا سجيّة، وَاغفِر لنا يا ذاَ العُلى في هذه العَشيّة وارزُقنا عیشهَ راضیهَ مرضیه

َ واحفظنا مِن جمیع ِ الافاتِ

والعاهاتِ  والبلیه»

مصباح العارفین☘

۸_  رسول اکرم صلی الله علیه آله فرمودند:

هرکس پیش از نماز صبح روز جمعه

سه مرتبه این استغفار را بگوید, آمرزیده میشود اگرچه گناهانش زیادتر از کف دریا ها باشد

«استغفرالله الذی لا اله الا

هُوَالحَی القیّوم وَ اتوبُ الیه»☘

---------------------------

۹_ حضرت صادق (ع) منقول است

هر که در روز جمعه بعد از نماز صبح بگوید :

« اَللّهُمَّ اجعَل صَلَواتُکَ وَ صَلَواتِ مَلائِکَتِکَ وَ حَمَلَۀِ عَرشِکَ وَ جَمیعِ خَلقِکَ

وَ سَمائِکَ وَ  اَرضِکَ وَ اَنبِیائِکَ وَ رُسُلِکَ عَلی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ »

تا یک سال هیچ گناهی بر او نوشته نمیشود.

( بحارالانوار  ج 89 ، ص 354)☘

۱۰_ از رسول اکرم ص روایت است: هرکس بعدازنماز صبح روز جمعه

قبل از طلوع آفتاب 10مرتبه سوره کافرون را بخواند, سپس100مرتبه صلوات به این شکل بفرستد «اللهم صل علی النبی الامی محمد و آله وسلم»

هرحاجتی داشته باشد بی شک برآورده می شود که به تجربه رسیده است.☘

۱۱_ازحضرت امام صادق (ع)

نقل شده است که هر کس بعد از نماز ظهر روز جمعه سه مرتبه بگوید :

« اَللّهُمَّ اجعَل صَلَواتِکَ وَ صَلَواتِ مَلائِکَتِکَ وَ رُسُلِکَ عَلی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ»

در امان است تا جمعه دیگر .

بحار جلد 90 صفحه 56🌱

التماس دعای ظهور🤲🏻

اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری سلام الله علیها

🌸🍀🌸🍀🌸🍀🌸🍀

2740

@بهار1370  

سلام عزیزم 💚  

باید در جست‌وجوی حقیقت#   بود

و این متاعی است که هر کس به‌راستی طالبش باشد، آن را خواهد یافت

و در نزد خویش نیز خواهد یافت...

شهید-سید-مرتضی-آوینی#  

♦️انتخابات ،‌هم حق ملت است، هم یک  فکر می‌کنی مجازیه، حرفی زدیو در رفتی؟! نه جانم حسابرسی بزرگتر در پیش داریم!    علامه طباطبایی( از اولیای الهی و از شاگردان آیت‌الله قاضی )فرمودند:این انقلاب متصل به ظهور امام مهدی علیه السلام خواهد شد... «اِنَّ الْحُسین مِصباحُ الْهُدی وَ سَفینَهُ الْنِّجاة» ،،،پیامبر عزیزمون فرمودن:وَلَايَةُ عَلِيِّ بْنِ أَبِي طَالِبٍ حِصْنِي فَمَنْ دَخَلَ حِصْنِي أَمِنَ مِنْ عَذَابِي   اطاعت از ولایت فقیه آزمون قبل از ظهور است...((یا الله یا رحمن یارحیم،یامقلب القلوب ثبت قلوبنا علی دینک 🤲))...اللهم عجل لولیک الفرج 🤲
من هر روز دعای فرج میخونم🙏التماس دعا واسه امضام

التماس دعا 🙏 

ان شاءالله به حاجت دلت برسی 

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🤲 

ای که مرا خوانده ای راه نشانم بده 🤲اگه دوست داشتین بگین تو تاپیک های مهدوی تگتون کنم💓
سلام عزیزم ممنونم که به یادم بودی    انشالله حاجت روا شی‌بچت چطوره؟

خواهش میکنم عزیزم😘

خداروشکر

پروفن بهش دادم بهتره ولی خب تبش قطع نمیشه وقتی میخوابه شدید میشه 

@شهریورهفتاد     سلام عزیزم 💚   به نیت حاجت روایی شما دوست عزیز  اللهم صل ع ...

سلام عزیزم خیلی ممنون از لطفتون 💙

ان شاءالله امام زمان همیشه یاورتون باشه 🙏

باشه عزیزم حتما می خونم 

به نیت سلامتی و عاقبت به خیری شما 

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّل فَرَجَهُم 

رَبِّ هَبْ لی مِنْ لَدُنْکَ ذُرِّیَّةً طَیِّبَةً اِنَّکَ سَمیعُ الدُّعاء   اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّل فَرَجَهُم 
انتظار_جمعه#   🌱به‌یقینم که جهان همچو جنان خواهد شد وین دل‌مرده دگر باره جوان‌خواهد‌شد ...

سلام عزیزم 💚  

آیت‌الله بهجت (ره) :

اگر برای فرج امام زمان(ع)

دعا می کنید نشانه آن است که

هنوز ایمانتان پا برجاست.

اللهم_عجل_لولیک_الفرج#  

نذر_گل_نرجس_صلوات#  

♦️انتخابات ،‌هم حق ملت است، هم یک  فکر می‌کنی مجازیه، حرفی زدیو در رفتی؟! نه جانم حسابرسی بزرگتر در پیش داریم!    علامه طباطبایی( از اولیای الهی و از شاگردان آیت‌الله قاضی )فرمودند:این انقلاب متصل به ظهور امام مهدی علیه السلام خواهد شد... «اِنَّ الْحُسین مِصباحُ الْهُدی وَ سَفینَهُ الْنِّجاة» ،،،پیامبر عزیزمون فرمودن:وَلَايَةُ عَلِيِّ بْنِ أَبِي طَالِبٍ حِصْنِي فَمَنْ دَخَلَ حِصْنِي أَمِنَ مِنْ عَذَابِي   اطاعت از ولایت فقیه آزمون قبل از ظهور است...((یا الله یا رحمن یارحیم،یامقلب القلوب ثبت قلوبنا علی دینک 🤲))...اللهم عجل لولیک الفرج 🤲
2706