2737
2739
عنوان

سقط جنین

| مشاهده متن کامل بحث + 532 بازدید | 62 پست
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

من خودم ۱۵ هفته سقط کردم ازقبلم سابقه پرولاکتین خون داشتم خلاصه بعد سقطم دیدم داره موقع دست زدن آغوز ...

متاسفم عزیزم.برای من ب شدت دردمیگیره وشیرمیاد طوریکه پشتم هم دردمیگیره

2742
اره بعدش همینو گفتم  من سر بچه دومم شیرم بد شد  دوشیدم بعدش دیگه قطع شد گفتم ایشون ندو ...

خب اون مربوط به هورمونتونه کم شده شیرتون نیومده گلم ایشون شیر داره بدوشه بدتر میشه خُدایی نکرده دکترمن میگفت اصلا تحریک نکن سینه هاتو

متاسفم عزیزم.برای من ب شدت دردمیگیره وشیرمیاد طوریکه پشتم هم دردمیگیره

آخی عزیز دلم فدات بشم ببین استرس هم داشته باشی گریه کنی شیرت بیشتر ترشح میشه خواهشا خودتو با بچه اولت مشغول کن باز تو خُداروشُکر یه بَچّه داری خودتو مشغولش کن دنیا که به آخر نرسیده به قول اون قنبر توفیلمه ما می تواااانیم🥴

اِنءشااَلله خُدا بًرامون جُبران میکنه! دنیا که به آخرنرسیده! خُداروشُکر هنوز رحم وتخمدان وسَلامَتیمونو داریم!

2740
بله پسربود.نه نتونستم نگاش کنم مامانم نذاشت گفت نبینیش بهتره 

برای منم پسر بود ولی دلم طاقت نیاورد نگاهش کردم که ای کاش نمیکردم همش چهره اش خصوصا دستای فسقلیش تویادمه 

آخی عزیز دلم فدات بشم ببین استرس هم داشته باشی گریه کنی شیرت بیشتر ترشح میشه خواهشا خودتو با بچه اول ...

تنهادلخوشیم الان همین‌دخنرمه اتفاقا بیشتر واسه دخترم ناراحتم هنوزفک میکنه داداشش توشکممه😔

2706