2737
2739
عنوان

🛑🛑🛑برای ظهور از خودت شروع کن...

| مشاهده متن کامل بحث + 10760 بازدید | 1882 پست
دعا می‌کنم ظهور از آنچه فکر می‌کنیم  به ما نزدیکتر  باشد برای خدا و ولیش ...

اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری س 

ای که مرا خوانده ای راه نشانم بده 🤲اگه دوست داشتین بگین تو تاپیک های مهدوی تگتون کنم💓

🍃🌺

یاصاحب الزمان 

خداکندکه رضایم،،، فقط رضای توباشد.

خداکند

که گذرت فتد به منظرچشمم

که سجده گاه نمازم

جای پای توباشد‌.

اللهم_عجل_لولیک_الفرج 🌟

⛅️اللهم‌عجل‌لولیک‌الفرج⛅️  خــــ🫶🏻ــدای مــن !     چقدر زیباست امید به رحمتت ! و چه زیباتر اجابتت .....!جانا ! بهتر شدن روز به روز حال روحی ام را تنها از قدرت و مهر بی کرانت میبینم ...تو را سپاس.خدای مهربانم !...من عشق و آرامش و شادی را در زندگی ام تنها از تو و دستان پر مهر و قدرتت می بینم‌🌱💚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

@آنجلا۷۵  

سلام عزیزم 💚  

به نیت حاجت روایی شما دوست عزیز 

اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم

به نیت سلامتی و ظهور صاحب‌الزمان از طرف شما هدیه به صاحب الزمان عج الله  💚

بِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِیمِ

(یاالله،یامحمد،یاعلی،یافاطمه،یاحسن،یاحسین،یاصاحب الزمان عج الله  ادرکنی ولاتهلکنی)

اگر دوست داشتین صفحه اول تاپیک رو بخونین 😘

🇵🇸🇮🇷یا مهدی ادرکنی❣️السلام علیک یا صاحب الزمان عج❤️ اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری سلام الله علیها 💙یا اللّهُ یا رَحمٰنُ یا رَحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک 💚یا صاحب الزمان همیشه هوامو داشته باش و رهام نکن. اگر دوست دارین بگین تاپیک های مهدوی تگتون کنم.💙

🍃 من منتظرم 

💔همه در جست‌وجوي كوي تواند، بي‌ آن‌كه خوب تو را شناخته باشند.

🍃همه در هواي روي بهارند؛ بي آن‌كه 

از غصه زمستان، به تنگ آمده باشند.

همه در غربت شب، خوابيده‌اند، بي آن‌كه از صداي خروس سحري سراغ بگيرند.

پهناي شهر را

وجب به وجب، گام به گام، كاويده‌ام به دنبال جرعه‌ای معرفت...

مي‌گويند تو گشايشي😔

اين گشايش بايد شبيه يك گلستان باشد، پر از جوانه‌هاي صداقت.

جايي براي تبسم بي‌دغدغه

من منتظرم 

أللَّـھمَــ ؏َـجِّلْ لِوَلیِـڪَ ألْفَـرَج

⛅️اللهم‌عجل‌لولیک‌الفرج⛅️  خــــ🫶🏻ــدای مــن !     چقدر زیباست امید به رحمتت ! و چه زیباتر اجابتت .....!جانا ! بهتر شدن روز به روز حال روحی ام را تنها از قدرت و مهر بی کرانت میبینم ...تو را سپاس.خدای مهربانم !...من عشق و آرامش و شادی را در زندگی ام تنها از تو و دستان پر مهر و قدرتت می بینم‌🌱💚
2742

بچه ها من رفتم غذا درست. کنم

🇵🇸🇮🇷یا مهدی ادرکنی❣️السلام علیک یا صاحب الزمان عج❤️ اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری سلام الله علیها 💙یا اللّهُ یا رَحمٰنُ یا رَحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک 💚یا صاحب الزمان همیشه هوامو داشته باش و رهام نکن. اگر دوست دارین بگین تاپیک های مهدوی تگتون کنم.💙

@khanomemarple    

سلام عزیزم 💚  

(یاالله،یامحمد،یاعلی،یافاطمه،یاحسن،یاحسین،یاصاحب الزمان عج الله  ادرکنی ولاتهلکنی)

🇵🇸 القدس لنا ...👇کلیک کنیداین تاپیک تدبر در قرآن رو دنبال کنید دنیاتون با آیات قرآن روشن میشه این مرده دل ...💔این خسته جان.... 😔 دارد تمنای تو را یا صاحب الزمان عج الله ❤ دوستای عزیزم اگه دوست داشتید بگید تاپیک های مهدوی تگتون کنیم ❤  اللهم عجل الولیک الفرج به حق زینب کبری سلام الله علیها🤲🏻🥀درد بی درمان شنیدی؟! حال من یعنی همین 💔بی تو بودن درد دارد... میزند من را زمین 😭 یا صاحب الزمان عج الله ادرکنی 

@یاسمن1373سابقم  

سلام عزیزم 💚  

ای که مرا خوانده ای راه نشانم بده 🤲اگه دوست داشتین بگین تو تاپیک های مهدوی تگتون کنم💓

مهدی_جان 

خاطرم نیست چه شد بر تو

گرفتار شدم

پهن کردی سر گیسوی

خودت دام مرا

هر نفس بی تو شده مردن

تدریجی من

رنگ و بویی بده این

گردش ایام مرا

اللهم_عجل_لولیک_الفرج

2740

یا صاحب الزمان..

🌿خلوت نشین باور تنهایی ام تویی

ای سبزپوش کعبه دلها ظهور کن...

🌌به رسم هرشب ..

برگی دیگر از دفتر انتظار راورق میزنیم تاظهور مولای غریبمان ...

الهی عظم البلا..⚡️

@tala1400   سلام عزیزم 💚   به نیت حاجت روایی شما دوست عزیز  اللهم صل علی محم ...

سلام گلم الهی خیرببینید🤲🤲😭😭سلامتی اقاامام زمان.عج.شفای بیماران خصوصاکودکان بی زبان.سبزشدن دامن مامانی چشم انتظارنی نی.وسلامتی تودلی های مامانانی نی هاشون انشاالله برای سلامتی نی نی تودل منم دعاکنید🤲🤲🤲🤲

خدایا بابت همچی شکرت 🙌🌹اللهم صل علی محمدوال محمدوعجل فرجهم..🌹ختم سوره طه ظرفیت۱۰نفردرواتساپ هرکس مایل هست بگه تاادد کنم🙌🙌🙌

امام مهدی منتظر ماست...:

باغ و بــهـار را بگو ...

لاف خوشی چه میزنی⁉️

من بنمایت خوشی ...

چون برسد بهــار من❗️...

سلام بهــار دلها ....

‍ 🌠دعای سلامتی امام زمان (عج)

✨ بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِيم✨

ِ

<< اللّهُمَّ کُنْ لِوَلِیِّکَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُکَ عَلَیْهِ وَ عَلى آبائِهِ فی هذِهِ السّاعَةِ وَ فی کُلِّ ساعَةٍ وَلِیّاً وَ حافِظاً وَ قائِدا ‏وَ ناصِراً وَ دَلیلاً وَ عَیْناً حَتّى تُسْکِنَهُ أَرْضَک َطَوْعاً وَ تُمَتِّعَهُ فیها طَویلا >>

🌠دعای فرج #امام_زمان (عج):

✨ بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِيم✨

ِ

<< اِلهی عَظُمَ الْبَلاءُ وَ بَرِحَ الْخَفآءُ وَ انْکَشَفَ الْغِطآءُ وَ انْقَطَعَ الرَّجآءُ وَ ضاقَتِ الاَْرْضُ وَ مُنِعَتِ السَّمآءُ وَ اَنْتَ الْمُستعان وَالیکَ الْمُشْتَکی وَ عَلَیْکَ الْمُعَوَّلُ فِی الشِّدَّةِ وَ الرَّخآءِ اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَ الِ مُحَمَّد اُولِی الاَْمْرِ الَّذینَ فَرَضْتَ عَلَیْنا طاعَتَهُمْ وَ عَرَّفْتَنا بِذلِکَ مَنْزِلَتَهُمْ فَفَرِّجْ عَنّا بِحَقِّهِمْ فَرَجاً عاجِلا قَریباً کَلَمْحِ الْبَصَرِ اَوْ هُوَ اَقْرَبُ یا مُحَمَّدُ یا عَلِیُّ یا عَلِیُّ یا مُحَمَّدُ اِکْفِیانی فَاِنَّکُما کافِیانِ وَ انْصُرانی فَاِنَّکُما ناصِرانِ یا مَوْلانا یا صاحِبَ الزَّمانِ الْغَوْثَ الْغَوْثَ الْغَوْثَ اَدْرِکْنی اَدْرِکْنی اَدْرِکْنی السّاعَةَ السّاعَةَ السّاعَةَ الْعَجَلَ الْعَجَلَ الْعَجَلَ یا اَرْحَمَ الرّاحِمینَ بِحَقِّ مُحَمَّد وَ الِهِ الطّاهِرینَ >>

التماس دعا🙏

#اللھم‌عجل‌ݪوݪیڪ‌اݪفࢪج‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ 🌱

💥کانال حوادث آخرالزمان و علائم ظهور]

╔═.🍃.════╗

@alamatha

╚════.🍃.═╝

@یاسمن1373سابقم   سلام عزیزم 💚   به نیت حاجت روایی شما دوست عزیز  اللهم صل ع ...

ممنون از دعای قشنگت 🥰 

حتما عزیزم ❤️

هر حادثه ای که در اجتماع اتفاق میفته ، همه ی ما زنجیر وار بهم ربط داریم. یکی اثرش رو زود میزاره یکی دیرتر .شمایی که انگشت اتهام رو میگیری سمت کسی ، سه تا انگشتت به طرف خودته. ❤️❤️❤️من زنم ، مولا علی من را ریحانه خطاب کرده،  من مادرم ، من نور خانه ام ، هر بار شیری که به نوزادم میدهم ، مثل آزاد کردن یک بنده است ، یک لیوان آبی که دست همسرم میدم برتر از یکسال نماز شب و روزه گرفتن است ، موقعی که دیگ غذا را میشورم خداوند هم گناهان من را میشوید، هر بار به موی فرزندانم شانه بزنم خداوند به ازاء هر مو حسنه ای میدهد و گناهی را پاک میکند (احادیث ائمه س ) خانه  مقدس است ، خانواده مقدس است. خانه ی من حریم پاک خداوند است. سخنرانی شهید سلیمانی در مقر توپخانه جبهه مقاومت در سوریه : ما بعد از اینکه میگوییم مدافعان حرم ، فکر میکنیم ‌مدافعان حرم خلاصه است ‌فقط در این دو حرم مقدس  عزیز سیده رقیه و سیده زینب . کل جمهوری اسلامی حرم است . وجوبش کمتر از حرم سیدالشهدا نیست ، کل جمهوری اسلامی.      گستردگی این حرم بیش از گستردگی حرم حضرت زینب سلام الله علیهم است.      

استجابتِ همین یک دعایم در اباحمزه مرا بس!

و اختِم لی بِخَیر ...

وقتی که می دانم

خیر شمائید

اصلش و اساسش و تمامش؛

که فرمود: بقیة الله خَیر لَکُم إن کُنتم مُؤمِنين

خدایا عاقبتم را در " کنار امام زمانم " به خیر کن.

و اختِم لی بِخَیر...

2706