2752
2734
عنوان

🛑🛑🛑برای ظهور از خودت شروع کن...

| مشاهده متن کامل بحث + 10765 بازدید | 1882 پست
💚

اشکال نداره مطالب رو کپی کنیم و عکسها رو برداریم؟

سرکوه بلند فریاد کردم،علی شیرخدا را یادکردم،علی شیرخدا_یاشاه مردان،دل ناشاد مارا شادگردان.علی شیرخدا دردم دواکن.مناجات مرا پیش خداکن.قرآن همه اش یک یاعلی است.إرحَمْ عَبْدِکَ ضَعیفْ.الهی یا حمیدُ بحق محمد،یا عالیُ بحق علی،یافاطرُ بحق فاطمه یا محسنُ بحق الحسن یا قدیم الاحسان بحق الحسین اللهم عجل لولیک الفرج بحق حضرت زینب(س)وفرجنابه_حاجتم رو برآورده بخیر کن و مشکلمو هم حل بخیرکن پیغمبر اکرم فرمود: خداوند فرشته‏ ای را موکّل، بر کسی کرده است که بگوید: «یَا أَرْحَمَ الرَّاحِمِینٍ»، وقتی که شخصی3مرتبه این نام را ببرد،فرشته به او می‏گوید:أرحمُ الراحمین به تو رو آورد، پس از او بخواه هرکسی به نیت من 7 مرتبه یا ارحم الراحمین خوند اطلاع بده منم براش بخونم.خدا یه راه های من حیث لایحتسب هم داره که به گمان من نمیاد اما خودش بلده ﺷﺄﻥ ﺍﻭ ﺍﻳﻦ ﺍﺳﺖ ﻛﻪ ﭼﻮﻥ ﭘﺪﻳﺪ ﺁﻣﺪﻥ ﭼﻴﺰﻱ ﺭﺍ ﺍﺭﺍﺩﻩ ﻛﻨﺪ ، ﻓﻘﻂ ﺑﻪ ﺁﻥ ﻣﻰ  ﮔﻮﻳﺪ : ﺑﺎﺵ ، ﭘﺲ ﺑﻲ ﺩﺭﻧﮓ ﻣﻮﺟﻮﺩ ﻣﻰ  ﺷﻮﺩ.سوره یس(٨٢)

🎆 دعاگوی ظهورتان هستیم...

▫️ آقاجان! شنیده‌ام هرجا خیمهٔ عزای جدّ غریبتان برپاست، شما هم حضور دارید. اصلاً شیعه با همین اعتقاد است که دست از مجلس روضه برنمی‌دارد.

▪️ یقین دارم در این روزها که قلب نازنینتان از این مصیبت عظیم سخت در فشار است، ملائک‌ فوج‌فوج شرف‌یاب می‌شوند به حضورتان برای عرض تسلیت… پس چرا ما نیاییم؟ چرا نیاییم و شریک غم‌هایتان نباشیم؟

▫️ خوشا به حال فرشتگان که چشمشان به جمال زیبایتان روشن می‌شود. کاش ما هم لیاقت دیدارتان را داشتیم. ای کاش دورهٔ ظهور شما را درک می‌کردیم. کنارتان اشک می‌ریختیم و موی می‌کندیم… شاید کمی دل بی‌قرارمان آرام می‌گرفت. اما حالا فقط دعاگوی ظهورتان هستیم و دلتنگ حضورتان...

#محرم

#اللھم‌عجل‌ݪوݪیڪ‌اݪفࢪج‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ 🏴

💥کانال حوادث آخرالزمان و علائم ظهور]

╔═.🍃.════╗

@alamatha

╚════.🍃.═╝

سلام ماه پنهانم!

سلام امام خوب زمانم!

پنهان مکن جمال خود

از عاشقان رویت...

خورشید☀️ را

برای‌ظهور آفریده‌اند...

⛅️اللهم‌عجل‌لولیک‌الفرج⛅️  خــــ🫶🏻ــدای مــن !     چقدر زیباست امید به رحمتت ! و چه زیباتر اجابتت .....!جانا ! بهتر شدن روز به روز حال روحی ام را تنها از قدرت و مهر بی کرانت میبینم ...تو را سپاس.خدای مهربانم !...من عشق و آرامش و شادی را در زندگی ام تنها از تو و دستان پر مهر و قدرتت می بینم‌🌱💚
‍ 🌠دعای سلامتی امام زمان (عج) ✨ بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِيم✨ ِ << اللّهُمَّ کُ ...

اللهم عجل لولیک الفرج 🤲 

حاجت روا بشی دوست گلم 

ای که مرا خوانده ای راه نشانم بده 🤲اگه دوست داشتین بگین تو تاپیک های مهدوی تگتون کنم💓
2731

اللهم صل علی محمدٍ وال محمدٍ و عجلْ فرجهمْاللهم صل#  ‍ 

#اللهم صل علی محمدٍ وال محمدٍ و عجلْ فرجهمْاللهم صل

اللهم_عجل_لولیک_الفرج#   بحق زینب کبری س 

هر حادثه ای که در اجتماع اتفاق میفته ، همه ی ما زنجیر وار بهم ربط داریم. یکی اثرش رو زود میزاره یکی دیرتر .شمایی که انگشت اتهام رو میگیری سمت کسی ، سه تا انگشتت به طرف خودته. ❤️❤️❤️من زنم ، مولا علی من را ریحانه خطاب کرده،  من مادرم ، من نور خانه ام ، هر بار شیری که به نوزادم میدهم ، مثل آزاد کردن یک بنده است ، یک لیوان آبی که دست همسرم میدم برتر از یکسال نماز شب و روزه گرفتن است ، موقعی که دیگ غذا را میشورم خداوند هم گناهان من را میشوید، هر بار به موی فرزندانم شانه بزنم خداوند به ازاء هر مو حسنه ای میدهد و گناهی را پاک میکند (احادیث ائمه س ) خانه  مقدس است ، خانواده مقدس است. خانه ی من حریم پاک خداوند است. سخنرانی شهید سلیمانی در مقر توپخانه جبهه مقاومت در سوریه : ما بعد از اینکه میگوییم مدافعان حرم ، فکر میکنیم ‌مدافعان حرم خلاصه است ‌فقط در این دو حرم مقدس  عزیز سیده رقیه و سیده زینب . کل جمهوری اسلامی حرم است . وجوبش کمتر از حرم سیدالشهدا نیست ، کل جمهوری اسلامی.      گستردگی این حرم بیش از گستردگی حرم حضرت زینب سلام الله علیهم است.      

✨بزرگی می گفت: 

🔹هیچ پناهگاهی

از امام زمانمان محکمتر نیست، 

🔸و نه هیچ فریادرسی 

از ایشان دلسوزتر و مهربانتر، 

🔹و نه هیچ مشکل گشایی از او تواناتر

🔸و نه هیچ دستی

از او کریمتر و بخشنده تر. 

🔹با این اوصاف بهتر نیست

به جای چنگ زدن به هر تخته پاره ای،

🔸به امید نجات ،

از این کشتی نجات تمنای کمک کنیم؟"

🔹امتحان کنیم... 

🔸امام زمانمان را صدا بزنیم 

و با او سخن بگوییم و بخواهیم!

⛅️اللهم‌عجل‌لولیک‌الفرج⛅️  خــــ🫶🏻ــدای مــن !     چقدر زیباست امید به رحمتت ! و چه زیباتر اجابتت .....!جانا ! بهتر شدن روز به روز حال روحی ام را تنها از قدرت و مهر بی کرانت میبینم ...تو را سپاس.خدای مهربانم !...من عشق و آرامش و شادی را در زندگی ام تنها از تو و دستان پر مهر و قدرتت می بینم‌🌱💚

خواص خواندن دعای فرج

• مایه ناراحتی شیطان شده و سبب استجابت دعا می‌شود.
  • شما را از فتنه‌های آخرالزمان رها می‌کند.
  • گناهان شما را می‌بخشاید.
  • در قیامت از شفاعت آن حضرت بهره می‌برید.
  • فرج مولای ما زودتر به وقوع می‌پیوندد.
  • عمر انسان را طولانی‌تر خواهد کرد.
  • نزد خدا از محبوب‌ترین افراد خواهید بود.
  • کردار بد تبدیل به کردار خوب می‌شود.
  • فرشتگان برای شما طلب بخشش می‌کنند.
  • از تشنگی روز قیامت در امان خواهید بود.
سرکوه بلند فریاد کردم،علی شیرخدا را یادکردم،علی شیرخدا_یاشاه مردان،دل ناشاد مارا شادگردان.علی شیرخدا دردم دواکن.مناجات مرا پیش خداکن.قرآن همه اش یک یاعلی است.إرحَمْ عَبْدِکَ ضَعیفْ.الهی یا حمیدُ بحق محمد،یا عالیُ بحق علی،یافاطرُ بحق فاطمه یا محسنُ بحق الحسن یا قدیم الاحسان بحق الحسین اللهم عجل لولیک الفرج بحق حضرت زینب(س)وفرجنابه_حاجتم رو برآورده بخیر کن و مشکلمو هم حل بخیرکن پیغمبر اکرم فرمود: خداوند فرشته‏ ای را موکّل، بر کسی کرده است که بگوید: «یَا أَرْحَمَ الرَّاحِمِینٍ»، وقتی که شخصی3مرتبه این نام را ببرد،فرشته به او می‏گوید:أرحمُ الراحمین به تو رو آورد، پس از او بخواه هرکسی به نیت من 7 مرتبه یا ارحم الراحمین خوند اطلاع بده منم براش بخونم.خدا یه راه های من حیث لایحتسب هم داره که به گمان من نمیاد اما خودش بلده ﺷﺄﻥ ﺍﻭ ﺍﻳﻦ ﺍﺳﺖ ﻛﻪ ﭼﻮﻥ ﭘﺪﻳﺪ ﺁﻣﺪﻥ ﭼﻴﺰﻱ ﺭﺍ ﺍﺭﺍﺩﻩ ﻛﻨﺪ ، ﻓﻘﻂ ﺑﻪ ﺁﻥ ﻣﻰ  ﮔﻮﻳﺪ : ﺑﺎﺵ ، ﭘﺲ ﺑﻲ ﺩﺭﻧﮓ ﻣﻮﺟﻮﺩ ﻣﻰ  ﺷﻮﺩ.سوره یس(٨٢)

مهدی_جان 

انگار طلب کار شده ایم...

هر کس از تو خواسته ای دارد؛ یکی امسال کنکور دارد، یکی امتحان دانشگاه، یکی می خواهد ازدواج کند، یکی مریض دارد و یکی هم کار می خواهذ از شما و ...

انگار یادمان رفته است که همه بدهکار توییم و شرمنده ات

اما راستش را بخواهی ما جز شما کسی را نداریم

دلمان دائم سراغ شما را می گیرد

تویی که از دل ما یک به یک خبر داری

سلام_امام_زمانم

✻❥✾#غریبانهـ ✻❥✾

❃انتظارش،انتظارم سيرکرد

❃آنکه ميخواهد بيايد ديرکرد

❃تابه کى درانتظارش ديده بر در

❃دوختن؟

❃آمدن

❃رفتن

❃نديدن

❃سوختن...

❃اي که دستت ميرسدبرزلف يار

❃درحضورش نام ماراهم بيار

اللهم عجل لوليک الفرج

@دالان_بهشت    

💚  يا صاحب الزمان  💚

آقاي مـن !

مــولاي مـن !

از قـديــم گفته انـد :

" خلايـــق هــرچه لايــق "بي راه نگفـته اند .

اقرار مـــي ڪنيم هنوز ليـــاقت حضور در

محـــضر شما را پيدا نڪرده ايــــم

ڪه اگرغيـــر از اين بـــود هم اينـــک در زمان

ظهـور و در حـــضور شما به سرمي برديـــم .

از ماســت ڪه برماســــت "

آري، ما مـــستحق بلــــاي غيبـــتيـم ؛

سزاوار چنــيـن سرنوشــتي هستـــيم ؛

تــو را نخواســته ايم ؛ به بي امامـــي

"عـادت "کرده ايم ؛ هنــوز باورمان نـشــده

✨تا نيايي گره از ڪـار بشر وا نــشــود

#اللھم‌عجل‌ݪوݪیڪ‌اݪفࢪج‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ 🏴

💥کانال حوادث آخرالزمان و علائم ظهور]

╔═.🍃.════╗

@alamatha

╚════.🍃.═╝

@bahar_khanomi    

‍ 

سلام عزیزم 💚  

به نیت حاجت روایی شما دوست عزیز 

اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم

اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم 

به نیت سلامتی و ظهور صاحب‌الزمان از طرف شما هدیه به صاحب الزمان عج الله  💚

بِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِیمِ

(یاالله،یامحمد،یاعلی،یافاطمه،یاحسن،یاحسین،یاصاحب الزمان عج الله  ادرکنی ولاتهلکنی)

اگر دوست داشتین صفحه اول تاپیک رو بخونین 😘

🇵🇸 القدس لنا ...👇کلیک کنیداین تاپیک تدبر در قرآن رو دنبال کنید دنیاتون با آیات قرآن روشن میشه این مرده دل ...💔این خسته جان.... 😔 دارد تمنای تو را یا صاحب الزمان عج الله ❤ دوستای عزیزم اگه دوست داشتید بگید تاپیک های مهدوی تگتون کنیم ❤  اللهم عجل الولیک الفرج به حق زینب کبری سلام الله علیها🤲🏻🥀درد بی درمان شنیدی؟! حال من یعنی همین 💔بی تو بودن درد دارد... میزند من را زمین 😭 یا صاحب الزمان عج الله ادرکنی 

🔹محب امام (عج) هستیم؟ 

🔸#تلنگر

آیا شده در یک لحظه‌هایی از عمرمان شده باشد که برای حضرت حجت بی‌قرار باشیم؟ 

برای رنج‌هایی که در دل او هست صدمه ببینیم؟

اصلا یک همچنین هوسی در دل ما بوده

که با ولی خدا لحظه‌ای را باشیم. 

خلوتی داشته باشیم.

آدم یک غذای خوب یک چایی خوب

یک برنج خوب یک مرغی کبکی آهویی 

برایش در یک فرصت‌هایی فراهم می‌شود 

در این لحظه‌هایی که این امکانات را پیدا می‌کند

آیا این هوس هست در او که این را با ولیش بخورد؟ 

ببینید این لحظه‌ها نهفته‌ترین حالتها و شیدایی و یا طلب‌های ما را به ماها نشان می‌دهد 

آدم یک چیز خوبی را پیدا می‌کند 

به یاد بعضی از دوستانش می‌افتد 

به یاد خیلی هاشون نمی‌افتد

این نشان می‌دهد که چقدر شیداست 

چقدر محب است

چقدر بی‌قرار است.                       

استاد صفایی حائری

بسم الله

ببینید دوستان حضرت مهدی رو همونطور که همه شما میدونید اگه شرایط براش فراهم بشه ظهور قائم شکل میگیره و قیامت برپا میشه.

روایت: روزی پیامبر اکرم (ص) رو به امام علی کرد و فرمود: یا علی در آخرالزمان قومی می آیند که این افراد غلیظ ترین و همچنین کثیر ترین ایمان رو دارند، این افراد ایمان می آورند به سیاهی روی سفیدی(یعنی جوهر یا نام و نشانی که از ما پیامبران مانده است) ایمان می‌آورند چون نه من پیغمبر رو دیدن، نه تو علی رو و همچنین امام زمان خودشون هم تو غیبته ولی اين افراد پای ما  می ایستند و در ادامه می‌فرمایند که هر کدام از این افراد پاداشی برابر با ۷۰ شهید بدر را دارند.

چقدر تلاش کردید برای ظهور.

تمامی آرزو هایی که داری رو بریز بیرون ببین چند تاش مال امام زمانته.

هر وقت که تو گناه میکنی امام زمان واسطه میشه و گریه میکنه برای گناهی که تو انجام دادی و هر جور شده گناهت رو از طرف خدای عزوجل میبخشه ولی تو براش چیکار کردی که از تنهایی در بیاد و ظهور کنه.

بیاید یه  کاری کنیم.

تا کی میخوایم تو این دنیا زندگی کنیم.

برای ظهور امام زمان دعا کنید اما دعا کافی نیست باید طبق فرمایش پیامبر اکرم عمل هم داشته باشید .

مثلا کارگری، بگو میخوام به خاطر امام زمانم کارم رو به بهترین شکل انجام بدم .

رفتگری، بگو میخوام به عشق بچه شیعه ها این کوچه رو به خاطر امام زمانم تمیز جارو کنم تا مردم خوشحال باشن البته تو کاری با اون مردم نداشته باش تو فقط بگو به عشق مهدی.

خواستی گناه کنی و همه شرایط مهیا بود بگو ای امام زمان ببین من میتونم این گناه رو انجام بدن ولی به خاطر تو انجام نمیدم.

هر کسی که به فکر امام زمان باشه تو کار های روزمرش به والله که خوابش هم ذکره

مثلا تو بگو میخوام بخوابم برای اینکه فردا انرزی داشته باشم برای امام زمان کار کنم و دعا بخونم.

لطفا برای ظهور آقا امام زمان صلوات بفرستید.

یا علی

2706