2737
2739
عنوان

خاطره ای که یادتون میاد میخواید خودتونو بکشید😂😂

| مشاهده متن کامل بحث + 803449 بازدید | 2900 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تشیع جنازه یکی از اشنا هامون بود. و منم 15 سالم بود. خیلی گریه کردم. دستم رو گذاشتم روی صورتم و زار ...

😆😆😆💘

ﺭﺍﺯ ﺁﺭﺍﻣﺶ، ﺩﺭ ﺭﻫﺎ ﮐﺮﺩﻥ ﺫﻫﻦ ﺍﺯ ﻧﮕﺮﺍﻧﯽ ﻫﺎ و توکل و شکرگزاری از خداوند است💚
2728
عروسی خواهرم با ۱۷۴ سانت قد یه کفش پاشنه دوازده سانتی و یه لباس فوق دنباله داااار پوشیده بودم و یه ش ...

وای من کم پیش میاد بخندم ولی با خاطره شما غش کردم😂😂😂

Army💜ﺑﺎﺩﺑﺎﺩﮎ ﺗﻨﻬﺎ ﻫﻤﺎﻥ ﻗﺪﺭ ﺍﺯ ﺁﺳﻤﺎﻥ ﺳﻬﻢ ﻣﯿﺒﺮﺩﮐﻪ ﻧﺨﺶ ﺑﻪ ﺍﻭ ﺍﺟﺎﺯﻩ ﺩﻫﺪﺍﻣﺎ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﺑﺎ ﺧﯿﺎﻝ ﺩﺭ ﺯﻣﯿﻦ ﻧﺒﻮﺩﻥ ﺁﺭﺍﻡ ﻣﯿﮑﻨﺪﻧﮕﺬﺍﺭ ﻫﯿﭻ ﻧﺨﯽ ﺑﻪ ﺗﻮ ﻭﺻﻞ ﺑﺎﺷﺪﻧﺦ ﻫﺎ ﺗﻨﻬﺎ ﻻﯾﻖ ﻋﺮﻭﺳﮏ ﻫﺎﯼﺧﯿﻤﻪ ﺷﺐ ﺑﺎﺯﯼ هستند ﻭ ﺑﺲ!
اولین قرار با عشقم 14 سالم بود کلی آرایش کرده بودم مث این زنای جن ..ده حالا همه ریملامم کشیده شده بو ...

تو ۱۴ سالگی دوس پسر داشتی؟؟؟😳😳😳😂😂😂😂😂خیلی زرنگی بابا😂😂😂😂من اولین دوس پسرم بیست و چهار سالم بود

وااااایی که این خاطره یادم میاد دوست دارم خودم با دستای خودم خودمو حلق آویز کنم 😫😫😫  ۱۶ سال ...

دقیقا منم اوایل عقدم میرفتم خونه مادر شوهرم همه این اسکول بازیا داشتم ...مثل خر کار میکردم شب ک برمیگشتم نا نداشتم از خستگی 🤣🤣🤣🤣🤣 ک فقط بگن عجب عروس زبر و زرنگی ک حتی دسشویی و حمام هم میشستم 😬😬

این حسین کیست ک عااالم همه دیوانه اوست ❤❤
2740
تو ۱۴ سالگی دوس پسر داشتی؟؟؟😳😳😳😂😂😂😂😂خیلی زرنگی بابا😂😂😂😂من اولین دوس پسرم بیست و چهار سال ...

ازوناش بودم🤣 البته فقط یکی دو سال با پسرا خیلی میپریدم الان کلا از اون فازا اومدم بیرون

منم تو دوران راهنمایی بودم یبار میخواستم برم مدرسه تو تاکسی با یه خانوم هم مخلمون که تو درمانگاه کار میکرد هم مسیر بودیم خانومه هم از اون افاده ای ها و اصلانم ربطی به من نداشت خلاصه موقع پیاده شدن جوگیر شدم کرایه اونم حساب کردم اون اصلا حواسش نبود منم به راننده اصرار ک ایشونم حساب کنید دیگه زدم به فرار راننده هم داد بابا بقیه پولتو بگیر اینو حساب میکنم منم بدو بدو میرفتم ک ریا نشه 

خاک توسرم آخه بچه کی به تو گفت حساب کنی هنوزم دلم میخواد خود زنی کنم بخاطر کارم

برام دعا کنید مستقل بشم❤