2737
2739
عنوان

خاطره ای که یادتون میاد میخواید خودتونو بکشید😂😂

| مشاهده متن کامل بحث + 803449 بازدید | 2900 پست
نوکر گیستم عزیزی😄😍درته نام سرم

ن عزیز سلطانی😎😚

سلامتی عشقم (همسرم)💏 که تیپش به روزه ولی غیرتش مال زمان بهروزه✌👑  این قلب فقط جای یکی رو داره اونم تویی پس مواطب خودت باش چون دنیا فقط ازتو یکی داره🥺😍😍😍😍❤️‍🔥❤️‍🔥

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خاطره اب شدنی دارم ولی اینو یادم افتاد بامزست

زمانی ک اولین بار جومونگ پخش میشد من بین ده تا پونزده سال بودم اقا لباسای زنارو ک میدیدم عاااشقشون شدم دامنای پف پفییییی

بعد ما بختیاریم لباس محلیامون دامن خیلی کلوشی داره 

اقا من لبه شو ی دور دوختم شلنگ اب انداختم توش مثلا مث فنر زیر دامن بشه😐🙄ینی اگه از اون فنرا داشتم قشنگگگ پرواز میکردم بخدا

2731
اوه نگو  از شانس گندم هرچی عروسی بوده برای دوران ۱۰ ۱۲ سالگیم بود  اوج اوسکلی و داغونی&n ...

امضات رو خوندم وصلوات فرستادم

خداروشکر مشکل کیست واینا ندارم

ولی اطلاعاتی که از سر خیر خواهی با بقیه به اشتراک گذاشتی توی امضات بهم احساس خوبی داد

سرت سلامت🙏🌻

[[[توکه مَجازی لاتی ،یه ساله بسته بگیر🫵😂( مهدیار)]👇 مُعافه اعصاب روان ،حوصله بحثم ندارم* من خطرناک نیستم اگه بعضیا نَخارن( نخارید دیگه ناموسا)**👈ببین بی ادبی کنی ما مُخِمون نمیکشه👉***من درمقابل سسشعر گفتناتونم هیچ دفاعی نمیکردم ازخودم ولی الانم دفاعی درکار نیس فقط حمله میکنم کلا حال کردم اَرنجو هجومی ببندم ،سه پنج دو بازی کنم...اینم بذار جیبت ترش کردی خوبه برات🍭
من پس چی بگم اسم دختر خیالیم مهسا بود هنوزم خالم مسخرم میکنه میگه مهسا خوبه چرا نیاوردی بعد مث خوک ...

😂😂😂✌🏻

از بعضی کاربرا يه اسكرين شاتايی تو گوشیمه كه فقط دوس دارم باهاتون به مشكل بخورم!  😂🤌🏻                                    
2738

روعروسیم عمم که ۴۰ سالشه اومد بهم گفت ایشالله خوشبخت بشید گفتم همچنین😐😐🤯

یه معلم داشتیم 

بچه ها سر به سرش گذاشتن گفتن خانم میتونی ۳ بار بگی یک و سه پشمالو دارم 

اونم ۳ بار تکرار کرد بچه ها همه زدن زیر خنده ولی خودش نمیدونس داره چی میگه 

این وسط منم هنوز نگرفته بودم به بچه ها میخندیدم که چرا دارید میخندید  خودمم بلند بلند تکرار میکردم😑😑😑😑😑😑🤕🤕🤕🤕 

وقیافه من و معلم وقتی فهمیدیم چی گفتیم😣😠😩

سلامتی عشقم (همسرم)💏 که تیپش به روزه ولی غیرتش مال زمان بهروزه✌👑  این قلب فقط جای یکی رو داره اونم تویی پس مواطب خودت باش چون دنیا فقط ازتو یکی داره🥺😍😍😍😍❤️‍🔥❤️‍🔥

عروسی دختر عمه ام ۱۲ سالم بود عاشق ناخن مصنوعی بودم مامانم هم هیچ وقت برام نمی خرید همش زیر دست و پاش بودم و می گفتم کنده نشد بدی به من ؟ یعنی کل فیلم من چسبیدم به این که ناخنش کنده بشه بده به من انقدر بهش گفتم اخر سر همش رو کند داد به من گفت فقط برو اون ور الانم هر وقت منو می بینه با این که ۱۶ سال اینا گذشته میگه خدا نکشتت منو گیج کردی تو عروسی 😭😭😭😭خدا یا منو نارنگی کن😐😐😐😐

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چه ها با جان خود دور از رخ جانان خود کردم ...‌مگر دشمن کند این ها که من باجان خود کردم .‌‌‌‌....طبیبم گفت درمانی ندارد درد مهجوری ...... غلط میگفت خود را کشتم و درمان خود کردم 💔💔💔 ‌هر کسی لیاقت خودشو خودش تعیین میکنه:)من همون دختریم که حتی اگه ببازم جوری رفتار میکنم به بردت شک کنی ✌️✌️✌️✌️ اینکه درخواست دوستی قبول نمی کنم حتی شما دوست عزیز 🙏🙏🙏🙏
کارهای قدیمیایه .یعنی خدا بهشون پسر بده 

آدم خرافاتی نبودم ولی چون چند سال دیر بچه دار شدم گاهی به روز عروسیم فکر می کنم ...

روز عروسیم پسر گذاشتن بغلم ،هم پسردایی ۱ ساله م ،هم پسر همسایه ،بعد زن همسایه گفت که خدا بهت پسر بده ،منم نمیدونم رو چه عقلی گفتم نه پسر نمیخوام ،بچه فقط دختر 😔آخه واقعا دختر زیاد دوست داشتم ...حالا بعد چند سال دکتر رفتن خدا بهم لطف کرده و پسر دار شدم ...شایدم ربطی نداشته باشه و فقط فکر خودم باشه ،اما گاهی میگم شاید اون خانم ناراحت شده که گفتم پسر دوس ندارم🥺🥺🥺

با احتیاط کامنت بزاریم🌸دل نشکنیم ،وقتی نظری نداری یا نمیدونی مشکل استارتر چطور حل میشه براش دعا کن ؛اما بدون فکر و الکی کامنت نزار ، اگر دیدین منم جایی بد راهنمایی کردم لطفا مودبانه بگین ،ممنونم 

وااای. کوچیک بودم داییم تازه نامزد کرده بود. با نامزدش تو اتاق بودن خونه بابا بزرگم اینا. بعد من میرفتم هی از پشت در نگاشون میکردم دیدم تو بغل همن و اینا نمیدونسم حرف بدیه خصوصیع نباید بگم. سر سفره نشسته بودیم مامان بزرگم مامانم بابا بزرگم همه بودن . رفتم گفتم مامان دایی و زندایی تو اتاق جول جول میکردن گفت ینی چی گفتم نمی‌دونم تو بغل هم جول جول میکردن. آنقدر مامانم بهم حرف زد.وای😭😂

وای یا حسین من جررررررررر خوردم😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

الهی همیشه بخندی اینجوری 😄😂

میشه برای شادی روح مهتابم (خواهرم که جوون و پر از آرزو از دنیا رفت )صلوات بفرستید 💔                                          دختر فرفریم سه ساله شدی 👧  میدونی که قشنگترین اتفاق زندگیه منو و باباتی من همه چیتو دوست دارم حتی وقتی میری بغل بابات و دیگه منو یادت میره 🤕 حتی وقتی که باهام لج میکنی میشینی جیغ میزنی و از حرص قرمز میشی 😕 حتی وقتی که من حواسم نیست یهو جیم میشی و بعدش میبینم ت ر زدی به جایی / حتی وقتی گریه میکنی و بغلت میکنم باحرص موهامو میکشی / شاید ی روزی بزرگ شدی و این سایت باشه و بیای امضامو ببینی 😐  مادر یعنی: همه دردات مال من/       یاخچی که وارسان ♡                     دکتر انوشه راست میگه که : گیریم عذر خواهی کردی برای حرفی که زدی با ذاتی که آشکار شد چه میکنی /؟!

کوچیک بودم 9 سالم اینا بود، من یه آدم ول خندی هستم از بچگی از ترک دیوارم خندم می‌گرفت، تو جمع بزرگ مهمونی سر سفره غذا بودیم😪کلی خندیدیم بعد من سرفه ام گرفت بعد سرفه یه باد ازم در رفت مجلس سوکت شد، صدای خنده ریز بود که میومد یه مدتم بهم میگفتن کوفه گوز نامردا 😂😂😂

🥴امضام نمیاد