2737
2734

امشب ازسرشبه هی گیرداده میگه ازاین به بعدماهی پنج تومن بهت میدم خرج خونه دست توباشه دیگه کاربه هیییچی هم ندارم یه قرون هم بیشترنمیدم منم بهش گفتم من قبول دارم که خرجها گرونه ولی خب چیکارکنم من که ولخرجی نمیکنم هرچی واجب بوده گفتم خریدی میگه هررررچی میخرم نمیرسونم میگه سی میلیون روتودوماه خرج کردم منم بهش گفتم من ولخرج نیستم درماه دوهفته ش روماخودمون تنهاییم دوهفته ش رومامانت اینامیان اینجا براهمین خرجت بالاس.گفتم نمیگم که اونا نیان اما به من میگی ولخرج من ولخرج نیستم مهمون زیادداریم.مامانش تهرانن قشنگ دوهفته اونجان دوهفته خونه ی ما.وقتی میان زیرده پونزده روزنمیمونن بیشترشم خونه ی ماهستن.اینوکه گفتم دیگه زد به سیم آخر واینکه توخسیسی ومامان بابام هستن وبه توربطی نداره واینا.منم گفتم من نمیگم اونا نیان به من میگی ولخرجی منم جوابتودادم دعوامون شد.تقصیزکیه بچه ها؟الانم جاشوجداکرد رفت خوابید اصلا دنبال بهونه بوددعواکنه 

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

مسلما تقصیر شما که  از اول این همه رو دادی به همسرت که حتی طاقت شنیدن حرف حق هم نداره.

فقط 20 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش زندگی برعکس شروع میشد ...پیر به دنیا میومدیم با یه عشق جوون میشدیمآخرشم یه شب تو بغل مادرمون میمردیم...

مقصر اونه،بگو پدر مادرت میان باد هوا میخورن؟گوشت،مرغ،برنج،میوه،وهزار تا چیز دیگه میخوان،بگو مهمون وقتی میاد معلومه خرج داره اونم ۱۵روز چخبره آخه،ولش کن دیگه هیچی نگو ولی پولم بهت داد برای خرجی خونه اصلا قبول نکن بزار خودش خرج کنه بفهمه 

2740
به نظرتون انصراف نزنم؟احساس میکنم گفتم میخوام برم سرکارانگارشل شده براکارکردن .ازیه طرفم اذیت شدن بچ ...

خودشو شل کرده که سرکار نره؟اگه اینجوریه حتما انصراف بزن بشین خونه فردا میاد از توام پول میگیره برای خرج خونه 

ماهی ده بده مدیریت کند. اگه درامد داره. چه خانواده علافی . همش ولو هستن اونجا

بهشون میگیم خب خونتونوبیارید اینجا میگن آدم تهرانوول میکنه بیاداراک!درحالی که همش خونه ی ماهستن

2706