2737
2739
عنوان

به نظرتون همچین مردی ارزش اینکارروداره؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 252 بازدید | 30 پست

چند نفرین؟؟۵ تومن واسه خرجی یه ماه بسه به نظرم البته خریدای واجب و معمولی...بستگی به خوردو خوراکتونم داره مثلا شوهر من فقط برنج و گوشت دوست داره خرجمون میره بالا.ولی مامانم اینا خیلی خوش غذان همه چی میخورن حتی گاهی سوپ درست میکنن همون ناهارشون میشه.یا مثلا کوکو میخورن.خرجشون از ما کمتره.ولی شوهر من فقط میگه برنج باشه و ماهی و گوشت و......ولی اینکه دو هفته در ماه شما مهمون داشته باشی بله واقعا خرج آدم میره بالا.

من باشم اصلا مسئولیت قبول نمیکنم.بگو ۵ تومن دست خودت باشه تمام خریدا رو تو بکن.ببینم تو که بلدی خرج کنی میتونی برسونی یا نه

خودشو شل کرده که سرکار نره؟اگه اینجوریه حتما انصراف بزن بشین خونه فردا میاد از توام پول میگیره برای ...

فکرکنم نظرش همینه ازالان داره میگه ماهی پنج تومن میدم که اگه من رفتم سرکارچندماه دیگه بقیشومن بدم!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
فکرکنم نظرش همینه ازالان داره میگه ماهی پنج تومن میدم که اگه من رفتم سرکارچندماه دیگه بقیشومن بدم!

اشتباه نکن پس اگه نظرش اینه برو انصراف بده یا حداقل اگه میخوای بری تو داری از جون مایه میزاری بچه داری میکنی خونه داری میکنی حداقل پولتو به شوهرت نده پس انداز کن برای خودت وگرنه شوهرت پورو میشه اون ازالان برنامه ریزی کرده رو حقوق تو من اینارو دیدم که میگم 

اشتباه نکن پس اگه نظرش اینه برو انصراف بده یا حداقل اگه میخوای بری تو داری از جون مایه میزاری بچه دا ...

خودمم فکرم همینه برم سرکارخسته وکوفته بیام خونه بادوتابچه ی کوچیک بشینم کارخونه وبچه داری وخرج خونه هم بدموازیه طرفم دخترم خیلی سنش کمه آسیب ببینه دست آخرم بگه خودت خواستی بری سرکار

2740

یه سوال خانواده همسرت که میان اینقدر زیاد می‌مونن چیزی نمیخرن؟؟؟مثلا برنجی گوشتی چیزی؟؟؟؟

بخدا من عیدا میرم خونه مادرشوهرم شهرستان برنج و مرغ حتی تاید و مایع دستشویی و‌....میخرم.عذاب وجدان میگیرم بخدا آنقدر همه چی گرونه حالا یه روز بمونن اشکال نداره ولی یه روز بیشتر واقعا به میزبان فشار میاد.هر وعده غذایی کلی خرجش میشه.

متاسفانه پرستاری برای زن خوب نیس چون بچه های ادم مهمترن

خواهرشوهر من پرستاره.واقعا نابود شده بیچاره.همش دو شب دوشب میمونه شیفت.شوهرش تنبل شد دیگه سرکار نرفت الان شوهرش چندساله که بیکاره ول میچرخه....واقعا شغل سختیه زن اگه هم کار میکنه نباید شبا سرکار باشه.خواهر شوهرم پیر شده قشنگ

2706