2733
2734
عنوان

پسر دخترا بیایین

| مشاهده متن کامل بحث + 1117 بازدید | 143 پست
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

بعضی از دخترا فقط به فکر طلا و مهریه و چشم‌و‌هم‌چشمی هستن فقط میگن ازدواج کنیم جالبش اینه الان دیگه ...

دخترایه خوبی هم هستن که مراعات همسرشونو میکنن

چرخ گردون چه بخندد چه نخنددتوبخند💖 مشکلی گرسرراه توببنددتوبخند💖 غصه ها فانی وباقی توبخند💖  گر دلت از ستم و غصه برنجد توبخند💖
2742
خب همه که مثل شما خوب نیستن بعضی ‌ها اگه کم طلا براشون بخری به قول خودشون آبروشون توی فامیل میر ...

خب حالا بنظرت چن گرم طلا خوبه بخدا دلم میخواد نظر شما پسرا رو هم بدونم راحت باش بگو نظرتون ‌‌‌‌‌‌‌‌‌ برام محترمه

..
2740
خب حالا بنظرت چن گرم طلا خوبه بخدا دلم میخواد نظر شما پسرا رو هم بدونم راحت باش بگو نظرتون ‌‌‌‌‌‌‌‌‌ ...

باور کنید تا الان بهش فکر نکردم ولی یه حلقه و یه سرویس سبک اگه قبول کنن خوبه البته داماد بعد ازدواج باید جبران کنه 

کاربر آقا
اینو شما میگید بقیه اینجوری نیستن 

خب من اگه ب طرف علاقه داشته باشم بخدا قسم با یه حلقه حتی راضیم ...ببین قسم خوردم ...با وجود اینکه عاشق طلام سعی می کنم طلا هامو با پول خودم و خانوادم بگیرم 

..
2706