2752
2734
عنوان

پسر دخترا بیایین

| مشاهده متن کامل بحث + 1117 بازدید | 143 پست
ببینید یه پسر وظیفشه طلا بخره ولی بهتر نیست به جای این همه خرج‌های اضافه وقتی دختر و پسر عروسی کردن ...

میتونن طلا بخرن بعدا همین طلاها شاید عصای دستشون شدن. میتونن بفروشن و برای خودشون خونه و ماشین بخرن. خیلیا این کارو میکنن. خودتون اگه دختر داشتید، واقعاً اجازه میدادین بدون اینکه چیزی برای دخترتون بخرن، اونو به خونه بخت ببرن؟به هر حال هر کدوم از خانواده های عروس و داماد وظایفی دارن که باید انجام بدن البته تو انجامشون نه افراط بشه و نه تفریط

من پسری هستم که اگه از صبح تا شب کار کنم خسته نمیشم اهل رفیق بازی و هیچ چیز دیگه‌ای هم نیستم ولی ازد ...

خب پسر خوب چرا همچین فکری می کنی ...وااااا آدم آنقدر منفی گرا مگه نمیدونی هر چی فکر کنی جذبش می کنی همه دخترا که ولخرج نیستن و پرتوقع ...کم توقعی هم خوب نیس آدم باید متعادل باشه 

..
نه ببخشید فقط یه شوخی بود منظورم علاقه دخترا به طلا هستش وگرنه قصدم مسخره کردن نبود

همه که به طلا علاقه ندارن من خودم بدلیجات روبیشتر دوس دارم

چرخ گردون چه بخندد چه نخنددتوبخند💖 مشکلی گرسرراه توببنددتوبخند💖 غصه ها فانی وباقی توبخند💖  گر دلت از ستم و غصه برنجد توبخند💖
2731
میتونن طلا بخرن بعدا همین طلاها شاید عصای دستشون شدن. میتونن بفروشن و برای خودشون خونه و ماشین بخرن. ...

من که نمیگم دست خالی ازدواج کنن ، میگم به اندازه باشه که بعداً زیر قسط نرن ، بعد که ازدواج کردن هر چی دوست دارن بخرن 

کاربر آقا
من که نمیگم دست خالی ازدواج کنن ، میگم به اندازه باشه که بعداً زیر قسط نرن ، بعد که ازدواج کردن هر چ ...

خداییش قسط سخته اما من جهازمو تمام و کمال میخرم نمیزارم طرف یه ریال خرج کنه ۴۰۰میلیون خوبه؟؟

..
من که نمیگم دست خالی ازدواج کنن ، میگم به اندازه باشه که بعداً زیر قسط نرن ، بعد که ازدواج کردن هر چ ...

بله منم منظورم از اینکه طلا بعضی وقتا زندگی رو نابود میکنه، همین بود. به اندازه و درحد وسع دو تا خانواده باشه که بعدا مشکلی پیش نیاد

خیلی دلم میخواد برای اولین بار اینجا حرف دلم رو به عنوان یه پسر بزنم ولی ترس دارم برام گزارش بزنن و ...

بگو کسی گزارش نمیزنه

چرخ گردون چه بخندد چه نخنددتوبخند💖 مشکلی گرسرراه توببنددتوبخند💖 غصه ها فانی وباقی توبخند💖  گر دلت از ستم و غصه برنجد توبخند💖
2706