2733
2734

دوست دارم نظر همتون و بدونم

خیلی دلم گرفته حتی به خودش زحمت نداده یه تبریک بهم بگه مگه چقدر سخته این کار؟ فقط تو اینستا واسم کلیپ طنز و چی بگم... میفرسته و منم با یه استیکر واکنش نشون میدم به نظرتون چی کار کنم؟

یه شهر دیگه زندگی میکنه من واسه دکتر رفتم اون جا قرار شد هم و ببینیم همون روز پاشد با دوستاش اومد شمال که فرداییش عروسی دعوت بود حتی من این موضوع رو به مادرمم گفتم اما لحظه آخری کنسلش کرد گفتش چقدر دوست داشتم ببینمت آبروم جلوی مامانم رفته مامانم میگه بیخیالش شو لیاقت تو رو نداره هم خیلی ازت سن دار تره هم رفتاراش درست نیست بعضی از خواسته هاش و نمیتونم برطرف کنم این باعث میشه بینمون بحث پیش بیاد اما راستش از دست دادنش برام سخته از درون دارم خورد میشم اما به رو نمیارم مامانم متوجه این موضوع میشه اما من میگم خوبم چی کار کنم به نظرتون خواهرانه راهنماییم کنید 

هر چیزی با یه رویایی شروع میشه🕊🌿ملکه ای باش که تو تنهایی میجنگه!☆💕
2731

خواهرانه بگم شعور نداره یعنی تو رفتی شهر خودشون این رفته سفر؟؟؟اینقدر براش بی اهمیتی؟؟؟درد جدایی چند ماه زجرت میده اما آدم بیشعور تا آخر عمرت 

حیف از جوونی ات که بخواد با این آدم تلف یشه

خب عزیزم این موضوع اصلا عجیب نیست

چون شما فقط دوستشی(حتی اگه قرار ازدواج داشته باشید)و هییچ تعهدی نسبت به شما نداره پس اولویتش نیستید

آدما تو تاریکی از تنهایی نمیترسن ازینکه تنها نباشن میترسن:)
شاید زمانش رسیده شمارو مثل دستمال کاغذی به صورت یک بار مصرف بندازه دور

اگر حرف مثبتی به ذهنت نمیرسه مجبور نیستی بزنی!

هر چیزی با یه رویایی شروع میشه🕊🌿ملکه ای باش که تو تنهایی میجنگه!☆💕
اگر حرف مثبتی به ذهنت نمیرسه مجبور نیستی بزنی!

عزیزم ۹۰ درصد روابط دختر وپسری یک بار مصرفه ودختر به امید ازدواج تن به این روابط میده. ولی پسرا ۹۰درصدشون برا رفع نیازشونه 

فقط ۱۰ درصد این روابط یا کمتر ممکنه به ازدواج ختم بشه که ازین ۱۰ درصد هم نصفش طلاق میگیرن پس به جای اینکه درگیر احساسات نادرست بشی بهتره دنبال ساخت ایندت باشی تا همسری که دوست داری نصیبت بشه چون تو این روابط چیزی جز دلشکستگی نصیبت نیست