2737
2734

بچه ها اول كار بگم به من يهو پين شارژ فرستاد فقط چون لايكش كردمو فالو كردم اومد دايركتم گفت سيم كارتت چيه بعد جدي جدي فرستاد 

نميدونم پيجشم انگار مال جايزه دادنو تبليغاتو ايناس 

من نميدونم واقعا به همه ميده يا نه چجوريه 

اولش ترسيدم پينو وارد كنم گفتم يه وقت هك نكنخ با خط ديگم تست كردم واقعا ٢٠ تومن شارژ بود 

فالوررم زياد داره ويو هم خيلي داره ٥٠٠ كا اينا كليم كامنت داره 

بنظرتون هدفش چيه؟؟

جايزه نقديم داره انگار كلي ادم ازش تشكر كرده بودن اينا 

چجوريه يعني خودش كه زده چون فالوررا بالا اوردن پيجشو به هشق اونا جايزه ميده اينا ولي تو اين زمونه كسي به كسي الكي خوبي نميكنه كه 

برای منم پیش اومده...

هم نقدی،هم کادو هم شارژ...

فقط 30 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤️میشه ازت خواهش کنم برام 🖤 1دونه یا هرچندتا دوست داری عزیزم 🖤برام  سوره کوثربخونی😢🌼🥰🖤 بِسْمِاللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم❤️إِنَّا أَعْطَیْنَاکَ الْکَوْثَرَ ﴿١❤️﴾ فَصَلِّ لِرَبِّکَ وَانْحَرْ ﴿❤️٢﴾ إِنَّ شَانِئَکَ هُوالأبْتَرُ ﴿❤️٣﴾                                            

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

من از یه پیج تو اینستا بارونی جایزه گرفتم ۹۰۰ پولش بود

رایگان فرستاد حتی پول پست نگرفت

پیج واژینیسموس دات آی آر(v a g i ni smus . irr) برای همه ی خانومها مفید و داشتنش ضروریه حتما مطالبشو دنبال کنید👌🏻چشم ها راشاید بتوان نابود کرد اما اندیشه را هرگز... از اونجایی که یادمه، همه فقط خواستن برن بهشت،هیشکی نخواسته بسازه بهشت🌚تو بگو بهشت چی شدش؟ اینجا هرکی مرد که رفتش زیر خاک..!!!!
2731
2740

یجور  تبلیغات که فالوراش زیاد بشه

و خیلیم تاثیر داره

حالا من دیگه شرایط این و ندارم روزانه یا هفتگی جوایز بدم پایان هر وفصل یعنی هر ۳ ماه قرعه کشی دارم و گردنبند نقره هدیه میدم

پیج کاری اینستا namek_gallery کارم ساخت اکسسوری با سلیقه ی شما جنس استیل و نقره. فروشنده اکسسوری نیستم سفارشی سازم ❤🧡😍