2733
2734
عنوان

نامزدم میگه حاضری بخاطر من مهریتو ببخشی چی بگم بچه ها😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 7967 بازدید | 293 پست
نپرسیدم .فقط گفتم باشه.نمیدونم چرا هر دفعه ازم می پرسه  کلا انگار میگ هیچی نگیر

عزيزم خواهش ميكنم از تجربه من استفاده بكن و خودت تجربه نكن

اين اقا سر قبلي كه تا سفره عقد رفته و مادرش دخالت كرده و راضي نبوده مطمئن باش از نظر عقلي استقلال نداره و هيچوقت هيچوقت با اين ادم ازدواج نكن 

من الان يكسال درگير همچين ادمي هستم واسه من اختيارش دست خواهرشه و همه تصميم ها رو اون واسش ميگيره 

پسري كه دختري رو دوس داشته باشه نظر مادر و خانوادش كه چي ميگن راجع به مهريه رو مهم نميدونه 

مهم فقط خودش و عشقش ميشه

خواهرانه حرفم رو گوش بده

حتما مشاوره برو بابت اين استقلال عقل

يا ضامن اهو🕊دل شكسته منو بخر🤲

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

مهریه هیچ گذاشتن درست نیس کم بزار ولی بزار باشه یا تمام حق و حقوقتو از جمله تصنیف اموال به صورت محضری بگیر. ببین اصلا بحث خواستن و نخواستن نیس بعد شروع زندگی مشترک شمام به سهم خودت برای پیشرفت زندگیتون تلاش میکنی و زحمت میکشی. اگر روزی ایشون تصمیم بگیره طلاقت بده بدون اینکه زحماتی که کشیدی دیده بشه همه چیزو برای خودش برمیداره و ولت می‌کنه بری. شمام حقی تو اون زندگی داری و متاسفانه قانون ما میگه اون حق مهریه هست که حقیقتا پول زیادی نخواهد شد مخصوصا بعد قسط بندی ولی به هر حال مقداری از تلاشت رو تو زندگی جبران میکنه و شما بدون هیچی زندگی ای که ساختی رو ول نمیکنی

هیچوقت مردم را نمیفهمم اما باید یک جوری میان آن‌ها زندگی کنم...!                                                               اندک اطلاعاتی در اختیار دارم که حاصل خوندن و تحقیق کردنه.                                                                            فردی بشدت کنجکاو .                                                عاشق کتاب ، حیوانات ، فیلم ، کهکشان ، نکات پزشکی ، روانشناسی و در کل عاشق یادگیریم و از یادگیری استقبال میکنم.          

بگو مهریه چیزی هست که بزرگ ترها در موردش صحبت میکنن و در موردش تصمیم میگیرن.

و پدرم به عنوان بزرگتر باید در این مورد نظر بده.

اینطوری خودتو میکشی کنار .از اول هم می فهمه که پدرتت و نظرش برای تو اهمیت داره.

بگو نه من یه مهریه معقول متناسب با توانایی تو میذارم ، ما دو تا میخوایم زندگی کنیم باید به هم اعتماد داشته باشیم و سرگرم زندگی بشیم

این چشمش از قبلیه ترسیده تو ذهنش مونده ، کلا الان پسرا خیلی از مهریه ترس دارن و زیر بار مقدار بالا نمیرن عموما

وای چقدر زبون باز، داره گولت میزنه، لطفا گول نخور، با مهریه هم روشون زیاده چه برسه دست خالی بری  ...

اخه من یچیزیو نگفتم ت تاپیک من درواقع در گذشته با یه آقایی اشتباهی کردم دختر نیستم ولی اون آنقدر من دوست داره پذیرفته ب گذشتم کار نداره

از الان داره رو ذهنت کار می کنه تا مهریه ات ببخشی 

علاوه بر این داره نشون می ده که مادرش چقدر رو همه زندگی پسرش کنترل داره! 

همون بگو تو قول می دی که باهام خوب باشی منم قول می دم مهریه ام نزارم اجرا!   تا وقتی تو رو قولت هستی ، منم رو قولم می مونم!  نیازی هم به ثبت دفتری نداریم!  (واله، خیلی زرنگ تشریف داره برای خودش _ بخشیدن مهریه _باید رسمی و دفتری ثبت بشه ، به تو که می رسه رو هوا قول می ده، بگو فکر کردی من یه دختر بچه احمقم!،)

کنار میای، کنار میایی، کنار میایی، بعد یه روز می بینی دیگه نمی تونی کنار بیایی، از همون کنار می زاری می ری!
اخه هی به من میگه میخام تو محضر به همه نشون بدم تو من بخاطر خودم دوست داری و مهریتو بخشیدی.منم خیلی ...

چقدر شخصیتت برای ازدواج کوچیکه عزیز.

تو که معیارت داد نزدن هست واستا هنوز. کار داری.

تو که بهش گفتی باشه. هنوووووز کار داری.

رو شخصیتت کار کن.

یا سلامی بده به حماقت و بدبختی.

چقدر پسرا نامرد شدن، من بودم این حرفو اگه میزد کلا باهاش کات می کردم، تو هم خیلی بی زبونی جلوش، مهریه حقته، حتی کم هم نباید باشه باید یه اندازه ای باشه که فردا بترسه حرکتی کنه، منظورم طلاق نیست، خیانت، باجگیری، کتک، هر کوفتی که فکرشو کنی، زن از مرد ارث ناچیزی میبره مگر اینکه مهریه داشته باشه، حق طلاق هم با اونه هیچی دیگه برده گرفته. 

دوست عزیز، به اندازه آدمای دنیا نگرش متفاوت وجود داره، اگر مخالفی نظرتو برای خودت نگه دار، ریپلای نزن، ممنون که احترام میذاری و درک میکنی.

حتی تو خود اروپا هم درسته مهریه نیست ولی موقع طلاق تمام اموال و دارایی ها نصف میشه شما تو ایران زندگی میکنی و بعد ازدواج تمام حق و حقوقت از لحاظ قانونی دست همسرته حتی میتونه تورو طلاق نده و زن دوم بگیره اینقدر ساده و خنگ نباش آدمی که تحت کنترل خانواده شه بعدا به خاطر کوچکترین حرف اونا شمارو میزاره دم در همونطور که نامزد قبلیش قال گذاشت تو هم بهش بگو اگه واقعا منو دوست داری یه خونه یا زمین به نامم بزن و حق طلاق بهم بده منم مهریه رو میبخشم 

ماه به من یاد داد حتی در تاریکی هم زیبایی هست که حتی وقتی حس میکنم کامل نیستم بازهم کافی ام 🌙🌠
2706