2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چقد عالی منم لک دارم  از دیج@ی کالا گرفتی ؟

نه اینو از سایت خریدم البته من معمولا از تربیت تبریز میخرم ولی چون تبریز نبودیم از سایت گرفتم تا زودتر بیاد آخه وضع پوست خواهرم خراب بود البته دی.جی کالا هم اکثرا فیک و تقلبی میفروشه من اصلا از اونجا نمیخرم

💎تحسین از آن زنانیست که اندام هایشان آن ها را تعریف نکرده اند و برای عمیقتر شناختن ماهیتشان به عنوان یک فرد تلاش می کنند نه یک جنس💎
2728

من تعریف آبی رنگشو برای پوستای خشک و دهیدراته و نارنجی رنگشو برای پوستای چرب شنیدم

نه شعرهای سهراب، نه عاشقانه های شاملو، هیچ کدام مرهم بی قراری هایم نشد. کسی جز اخوان حال مرا درک نکرد.آنجاکه گفت: «کیستم جز تکه ای تنهایی»
2738
من پوستم خشکه خوبی ندیدم اصلا از آبیش استفاده کردم

نمیدونم والا منم خودم استفاده نکردم ولی دوستم استفاده میکرد اینجوری میگفت. از چند نفر دیگه هم تعریفشو شنیدم

ولی خب کلا محصولات بهداشتی روی هر پوستی یه جوریه. به یکی میسازه به یکی هم نه

نه شعرهای سهراب، نه عاشقانه های شاملو، هیچ کدام مرهم بی قراری هایم نشد. کسی جز اخوان حال مرا درک نکرد.آنجاکه گفت: «کیستم جز تکه ای تنهایی»
جوشارو‌میبره لک‌چی؟  

اصلا ژل شستشوی زیاد تاثیری روی لک نداره فقط جای جوش هارو خوب میکنه اگه میخوای لک هات بره حتما آبرسانی کن بعد یه کرم ضد لک قوی بزن ضد آفتابم هرروز بزن 

اصلا ژل شستشوی زیاد تاثیری روی لک نداره فقط جای جوش هارو خوب میکنه اگه میخوای لک هات بره حتما آبرسان ...

تو خونه چی؟

اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم...خواهش میکنم برای زندگی زناشوییم دعا کنید💚