2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
نمیدونم والا منم خودم استفاده نکردم ولی دوستم استفاده میکرد اینجوری میگفت. از چند نفر دیگه هم تعریفش ...

چیزهای گرون خارجی مثل این برند صدرصد خیلی بهتره من یه ژل شستشوی ایرانی ارزون خریدم اصلا جالب نبود

نه اینو از سایت خریدم البته من معمولا از تربیت تبریز میخرم ولی چون تبریز نبودیم از سایت گرفتم تا زود ...

کدوم سایت ادرشو بگو خدا خیرت بده بلکه منم پوستم خوب شه😔

فقط دلم خدا میخواد وبس .....میخوام یه روزی برسه پرواز کنم تا افق غروب آسمان 😍🌹
ضدآفتاب

ضد آفتاب حتما باید بزنی حتی تو خونه چون روز که میشه از پنجره ها اون نوری ک می‌تابه اشعه های مضر داره ک باعث لک خشکی پیری پوست میشه همه دکترهای پوست روی ضد آفتاب خیلی تاکید دارن من یه بی رنگشو میخوام بخرم مثل ضدآفتاب سینره یا درماتیپک هم روشن کننده داره توش هم ضدآفتابه

2740
ضد آفتاب حتما باید بزنی حتی تو خونه چون روز که میشه از پنجره ها اون نوری ک می‌تابه اشعه های مضر داره ...

اخه خییییلی جوش میزنم اصلا نمیتونم تحمل کنم تو خونه کرم رو صورتم باشه حتی فاقد چربیشو میگیرم بازم جوش میزنم

اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم...خواهش میکنم برای زندگی زناشوییم دعا کنید💚
اخه خییییلی جوش میزنم اصلا نمیتونم تحمل کنم تو خونه کرم رو صورتم باشه حتی فاقد چربیشو میگیرم بازم جو ...

صورتتو باید هرروز با ژل شستشوی بشوری خوب آبرسان هم بزنی اونایی ک اکثرا جوش میزنن بخاطره نزدن آبرسانه 

ضد آفتاب حتما باید بزنی حتی تو خونه چون روز که میشه از پنجره ها اون نوری ک می‌تابه اشعه های مضر داره ...

اگه پرده هارو ببندیم تا نور اصلاااا نیاد تو خونه چی؟؟

اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم...خواهش میکنم برای زندگی زناشوییم دعا کنید💚
صورتتو باید هرروز با ژل شستشوی بشوری خوب آبرسان هم بزنی اونایی ک اکثرا جوش میزنن بخاطره نزدن آبرسانه ...

من هم با ژل میشورم هم بعدش ژل آلوئه ورا برای آبرسانی پوستم میزنم ولی باز جوش میزنم با زدن ضدآفتاب

آخه ژل ضد جوشش یکی زردچوبس یکیم نارنجی این اسمش چیه 

ژل شستشوی ضد جوش پلاس نوتروژینا

💎تحسین از آن زنانیست که اندام هایشان آن ها را تعریف نکرده اند و برای عمیقتر شناختن ماهیتشان به عنوان یک فرد تلاش می کنند نه یک جنس💎
اگه پرده هارو ببندیم تا نور اصلاااا نیاد تو خونه چی؟؟

شاید جوش هات هورمونی خب هفته ای یکبار پاکسازی کن صورتتو نزار جوش ها بزرگ بشن ک بعدا جاش میمونه ضدآفتاب خوب اصلا باعث جوش نمیشه اینو مطمن باش البته اگه زیاد بیرون نمیری میتونی نزنی همون آبرسانی کنی کافیه