2726

من برا خواهرم ضد آکنش خریدم خیلی خوب بود جوشای زیر پوستیش رفت البته دقت کن اصل باشه و تاریخشم معتبر باشه

💎تحسین از آن زنانیست که اندام هایشان آن ها را تعریف نکرده اند و برای عمیقتر شناختن ماهیتشان به عنوان یک فرد تلاش می کنند نه یک جنس💎

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من دارم جوشا اولش خوب شد الان داره به طرز فجیعی جوش چرکی میزنه صورتم نمیدونم مال اینه یا تونر دیپ سنس گلاب

اینقد شکست میخورم و پا میشم ک ببینیم اون روزو ک رسیدم که شده که دیگ منم موفقم.  شکست خود مسیره اگ بخاطر طی کردن مسیر پا پس بکشی پس چجوری میخای برسی ⌛

عالییییییی.

کی حالم خوب بشه رو نمیدونم ولی بهت خیلی اعتماد دارم میدونم کمکم میکنی تا به هدفم برسم❤خیلی حالم خوب نیست این مدت توی ی مسیری بودم که نه راه پس دارم نه پیش....  اولین ساله که من از اومدن سال جدید به این اندازه ناامیدم اولین ساله که دارم تنها اشک میریزم...خدایا دیگه حوصله ندارم تمومش کن برام این زندگی رو...🙂خدایا کاش یه راهی باز شه برم سرکار کاش از دوراهی دربیام کاش...💔 ۸تیر برای همیشه از همدیگه جدا شدیم... هیشکی تو نمیشه برام برای آرامش دلم دعا کنید🖤🍂
کدوم ژل شستشوش خوبه؟ کدوم رنگش

ببین اون صورتی پررنگش من دارم زیادراضی نیستم

اینقد شکست میخورم و پا میشم ک ببینیم اون روزو ک رسیدم که شده که دیگ منم موفقم.  شکست خود مسیره اگ بخاطر طی کردن مسیر پا پس بکشی پس چجوری میخای برسی ⌛
من دارم جوشا اولش خوب شد الان داره به طرز فجیعی جوش چرکی میزنه صورتم نمیدونم مال اینه یا تونر دیپ سن ...

دیپ سنس ژل شستشو دارم اصلا جالب نبود همون جوش میزدم همون از دیپ سنسه

2706