2737
2734
تونر نارنجی رنگش که پیس پیس میکنه؟

نه ژل شستشوی ضد جوش پلاس نوتروژینا رنگ روشم قرمزه صفحه اول عکسش گذاشتم

💎تحسین از آن زنانیست که اندام هایشان آن ها را تعریف نکرده اند و برای عمیقتر شناختن ماهیتشان به عنوان یک فرد تلاش می کنند نه یک جنس💎
شاید جوش هات هورمونی خب هفته ای یکبار پاکسازی کن صورتتو نزار جوش ها بزرگ بشن ک بعدا جاش میمونه ضدآفت ...

چجوری پاکسازی کنم؟؟با چی؟

اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم...خواهش میکنم برای زندگی زناشوییم دعا کنید💚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کدوم سایت ادرشو بگو خدا خیرت بده بلکه منم پوستم خوب شه😔

سایت مرینوس شاپ وسایلشون اصله فقط شما برو تو پیجشون تو اینستا دایرکت پیام بده ازشون تاریخ تولید و انقضا رو هم بپرس تا مطمئن تر خرید کنی تو سایت تاریخ ننوشتن

من دوتا ضد آفتاب خریدم ازشون تاریخش خیلی کم مونده بود شکایت کردم گفتن باید تو پیج میپرسیدین تا راهنمایی کنیم به خاطر همین یکم ناراضی بودم ولی این ژل شستشو تاریخ تولیدش جدید بود

💎تحسین از آن زنانیست که اندام هایشان آن ها را تعریف نکرده اند و برای عمیقتر شناختن ماهیتشان به عنوان یک فرد تلاش می کنند نه یک جنس💎
شاید جوش هات هورمونی خب هفته ای یکبار پاکسازی کن صورتتو نزار جوش ها بزرگ بشن ک بعدا جاش میمونه ضدآفت ...

اخه عزیزم شما میگی تو خونه ام باید ضدآفتاب بزنیم که

اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم...خواهش میکنم برای زندگی زناشوییم دعا کنید💚
2731
سایت مرینوس شاپ وسایلشون اصله فقط شما برو تو پیجشون تو اینستا دایرکت پیام بده ازشون تاریخ تولید و ان ...

بی زحمت یه اسکرین شات از پیجش بفرسین 🙏🏻💛

فقط دلم خدا میخواد وبس .....میخوام یه روزی برسه پرواز کنم تا افق غروب آسمان 😍🌹
بی زحمت یه اسکرین شات از پیجش بفرسین 🙏🏻💛

بفرمایید

چجوری پاکسازی کنم؟؟با چی؟

با پیلینگ فشار میدی سرشو روی جوش در میان بیرون آخه نمیشه ک اصلا بیروت نریزی صورت داغون میشه همه ی جوشاتو باید خارج کنی تا بعد جوش هات کم بشه من از وقتی ک پاکسازی میکنم جوش زدنم کم شده

اخه عزیزم شما میگی تو خونه ام باید ضدآفتاب بزنیم که

آره چون اون اشعه مضر میخوره به پوست چه خونه باشی چی بیرون من یه مدت استفاده نکردم صورتم همون علت جوش زدنش لک هاش از اونه ضدآفتاب حتما دیگ میخرم میزنم 

2740