2737
2739
به خدا ۲ ساله به این جمله شما رسیدم ارامش دارم ارااااامش 🥲😍🫶🏻😂🩵

دقیقا

دنباپشت آدم حرف بزنن

مهم اینه جرات نکنن جلوروت چیزی بگن

تهمت بزنن غیبت کنندراست ودروغ بگن

مهم اینه جلوروت نگن

من جواب استاتررومیدم،بتوچه؟!....توهین کنی تمامش نثاروالدینت چون من باتوکارنداشتم وتوفضولی وبی ذات،برای همین برای نظرهمه نظرمیدی،بازهم میگم بتوچه؟!
دقیقا دنباپشت آدم حرف بزنن مهم اینه جرات نکنن جلوروت چیزی بگن تهمت بزنن غیبت کنندراست ...

دنیا

😁😂نوشتم دنبا

من جواب استاتررومیدم،بتوچه؟!....توهین کنی تمامش نثاروالدینت چون من باتوکارنداشتم وتوفضولی وبی ذات،برای همین برای نظرهمه نظرمیدی،بازهم میگم بتوچه؟!
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
عزیز دلم  دختر قشنگگگگگگ  اینو کسی داره بهت میگه که خودش قبلا تو شرایط الان تو بوده!&nbs ...

منم نظرم همینه ولی من از روبه رو کشی و حرف و نقل خیلی بدم میاد بخدا اصلا همچین حرفی نزدم 

اینی ک میگه همچین حرفی زدی پشت گوشی باهاش دعوام شد گفتم طرفتو بیار رو‌به رو ببینم گف نه نمیشه و نمیخوادو ولی من باید ب این موضوع رسیدگی کنم منم گفتم تا نیاری روبه رو من حرفی ندارم 

منم گفتم فردا من میرم ب این قضیه رسیدگی میکنم

یکی ک بینمون ی دوست مشترک هست بهم زنگ زد گف پشتشو نگیر ب اونم گفتم پشتشو نگیره و ازین حرفا 

ولی من از تهمتی ک بهم زده شده ناراحتم خواهر

2740
اهمیت نده محکم بگو من نگفتم هر کسی گفته من گفتم بیاد ثابت کنه و دیگه هم اهمیت نده 

مگه میشه اهمیت نداد اینی ک میگم دوبار تاحالا برا من شر درست کرده نمیذونم از جونم چی میخواد

منم نظرم همینه ولی من از روبه رو کشی و حرف و نقل خیلی بدم میاد بخدا اصلا همچین حرفی نزدم  اینی ...

۱آیه الکرسی بخون

اگراشتباه ازطرف توهم بوده خداوندرفع میکنه انشاءالله

روبروکرداگرنگفتی بگومن نگفتم

قضاوت دیگران به خودشون وخداشون مربوط میشه

اگرهم گفتی دلیل گفتنت روبگو

زیادی دیدی بیخ پیداکرد

مثل من بگواجب کردم گفتم

دلم خواست🤣🤣🤣🤣🤣🤣

یه جمله بگو‌ هر کی که گفته لعنت بر خودش و پدر مادرش با اون تربیتش .هرکی هم که تهمت میزنه همینطور .

من که خیالم راحته که نگفتم شما بدونید و اون دنیا که باید جوابگو باشید 

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.
2706