2752
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

مستقیم بهت چیزی گفتن جواب بده

تهمت وغیبت روتوکارنداشته باش

خداوندجوابشون رومیده

من جواب استاتررومیدم،بتوچه؟!....توهین کنی تمامش نثاروالدینت چون من باتوکارنداشتم وتوفضولی وبی ذات،برای همین برای نظرهمه نظرمیدی،بازهم میگم بتوچه؟!
۲۴

عزیز دلم 

دختر قشنگگگگگگ 

اینو کسی داره بهت میگه که خودش قبلا تو شرایط الان تو بوده! 

باید و باید باااااااااید یادبگیری بتونی نسبت به حرف تمااااااااااام اطرافیانت بی تفاوت باشی! بی تفاوت بودن قشنگگگگگگگگ ترین اقدامه! حتی اگع بهت گفته باشن فلان کردی!

خدا شاهده همین اتفاق برام افتا‌د 

ولی انقد خودمو قوی کرده بودم 

که گفتم بیخیال بابا خودم مهم ترم 

بعدشم هیچی نشد 

بیشه ها اگر تاریکند،آسمان هنوز آبیست🌱
مستقیم بهت چیزی گفتن جواب بده تهمت وغیبت روتوکارنداشته باش خداوندجوابشون رومیده

افرین چهههههههههه قد خوشم اومد از این جمله شمااااا 🥲🥲🥲🥲🥲🩵🩵🩵🩵🩵🩵🩵🩵🩵🩵🩵

اسی ببین دوستمون دقیقاااااا راست میگه

افرین چهههههههههه قد خوشم اومد از این جمله شمااااا 🥲🥲🥲🥲🥲🩵🩵🩵🩵🩵🩵🩵🩵🩵🩵🩵 اسی ببین دوستمو ...

😇😇😛😛🤩🤩

قربونت

تجربه زتدگیمه🤪🤪🤪🤪

من جواب استاتررومیدم،بتوچه؟!....توهین کنی تمامش نثاروالدینت چون من باتوکارنداشتم وتوفضولی وبی ذات،برای همین برای نظرهمه نظرمیدی،بازهم میگم بتوچه؟!
مستقیم بهت چیزی گفتن جواب بده تهمت وغیبت روتوکارنداشته باش خداوندجوابشون رومیده

درستع ولی حسابی داغونم کردن من هرچی ضربه میخورم از رو راستی و صداقتمه واقعا خاک توسرم

درستع ولی حسابی داغونم کردن من هرچی ضربه میخورم از رو راستی و صداقتمه واقعا خاک توسرم

دیگه نباش

تجربه بعدیم

مردم مثل توراستگووروراست نیستن واصلابرای ضربه به توباتودوست میشن

اینا همه برای درس گرفتنه 

درس بگیر تجربه بشه 

همهههه ادما تو زندگی اشتباه میکنن 

یادبگیر یه اشتباهه دوبار نکنی

2706