2737
2734

من خیلی دست تنهاام و مادرم ازدواج کرده و یه شهر دیگس و چون خواهر برادر کوچیک مدرسه ای دارم واسه زایمانم میتونه ۲ هفته پیشم بمونه بعدش مدرسه بچه ها شروع میشه و خب شوهرشم بیشتر از این مدت فک نکنم بتونه تنها بزاره .. حالا کار ندارم 

.. از یه طرفم هی بلاگرا مثلا پارمیدا ممقانی میگه برگردم عقب طبیعی زایمان میکنم دوباره و خیلی تجربه ی خوبی بودو سریعم سر پا شد بعد زایمانش و البته میگفت برش نخوردم منم چون دوس ندارم برش بخورم نمیدونم چیکار کنم طبیعی زایمان کنم یا نه ؟ نکنه برم برا طبیعی دردشم بکشم بعد نتونم و سزارینم کنن ؟ اونجوری مث چی پشیمون میشم از اینکه سزارین نکردم .. شنیدمم اگه بچه رسیده باشه و سر موعدش دنیا بیاد راحت شیر مادر میاد و مشکل نمیکشه .. از یه طرفم میگم ول کن بابا کی میکشه اون دردو برو سزارین کن بهترین بیمارستان.. نمیدونم واقعا چیکار کنم بنظرتون واسه شرایط من کودوم بهتره ؟ میتونم با سزارین بعد ۲ هفته سرپا شم و کارای خودمو بچه رو بکنم ؟  شیر چی ؟ شیرم میاد ؟ 

فقط 16 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مهسا هستم یه دوست داشتنیه۴زبونه😍معلم زبان انگلیسی و ترکی استانبولی هستم و دانشجوی ادبیات فرانسه :) همه کار و زندگیم در حال حاضر فرهنگ های مختلف کشوراییه که به زبونشون صحبت میکنم :) 🇹🇷🇺🇸🇨🇵 پ.ن : یکی از اون۴ تا زبون فارسیه البته 😂 

طبیعی تا ابد

فقط 17 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به هیچ عنوان درخواست دوستی پذیرفته نمیشود.بعضی وقت ها باید ناراحت شوی. باید دست از سنگ بودن برداری. نشان بده که برایت مهم است که تو هم ناراحت میشوی از رفتار هایشان از حرف هایشان از قضاوت های ناحقشان عمری از احساساتت گفتی و خندیدند دروغ میگفتند در حالی که تو حقیقت را میدانستی بگذار بفهمند ساده نیستی نگذار مهربانیت دیگران را بد عادت کندتا هرطور دلشان خواست با تو رفتار کنندمهربان باش ولی ساده نه !ببخش اما فراموش نه !به خودت حق بده گاهی ناراحت شوی تو قبل از آنکه هرچیزی باشی انسانی...

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

اگه دکترت تایید میکنه که لگنت مناسب زایمان طبیعیه،طبیعی بیار و حتما برش بخور.چون آش ولاش نمیشی،بعدش هم سر ده روز رد بخیه میره،همه چی طبیعی میشه.بعد زایمان هم سرحال وشاداب روزگار میگذرونی

نمدونم چرا هی تعلیق میشم🙄🥴
شما چند هفتتونه ؟

۲۱

فقط 16 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مهسا هستم یه دوست داشتنیه۴زبونه😍معلم زبان انگلیسی و ترکی استانبولی هستم و دانشجوی ادبیات فرانسه :) همه کار و زندگیم در حال حاضر فرهنگ های مختلف کشوراییه که به زبونشون صحبت میکنم :) 🇹🇷🇺🇸🇨🇵 پ.ن : یکی از اون۴ تا زبون فارسیه البته 😂 

طبيعي اپيدورال بيار 

فقط 7 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
براي اينكه قلب ني نيم تشكيل بشه و بارداري راحت و ني ني سالم دنيا بياد يه صلوات مهمونم كنين 🤗🤗🤗فرستادين بگيد منم براتون بفرستم 💚

ببین بستگی به شرایطت داره وضعیت جسمانیت اگه ورزش کنی در طول بارداری زیاد اضافه وزن نداشته باشی طبیعی راحت‌تره ولی سزارین هم اگه تحمل دردت خوب شه بعد ده روز بیشتر درد ازبین میره یکم اذیت کننده ولی ترسناک نیست اونقدر

2740

من تا ۱۰ روز درد داشتم سزارین

بیش از حد هم‌ شیرم زیاد بود

یچیز عجیب.

اما زیاد برش زده بود دکتر بخاطر چند دور بندناف

رحمم بعده ۴ماه هنوز جمع نشده

خونریزی های پریودی وحشتناک دارم.

تجربه طبیعی هم داشتم

که بزور زائوندنم 

لگنم تنگ بود

بچه گیر کرد و ایست قلبی.

کلا از زایمان شانس نیاوردم

مادرم یاعلی گفتو،مرا زاد😊نماد حلال زادگی عشق علی و اولادش🤫🤫                         👈👈🙆🙋عضوکمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ😷:شوشو(شوهر)😧آخایی  سِز(سزارین)   آقایی😈عجقم(عشقم)🙊رل🤑🤑😷عجیجم(عزیزم)😒پشمل(پسر)😶آز(آزمایش)😐پری😕کراش😩😷😷تودلی  کنجد😱دوزپسر😟خودم پز  به ما چه،به توچه من توام یا تو منی😶اسی(استارتر)😕باکِل(باکلاس)😧😧اِستا(استامینوفن)😷😧😬😦بِِز(بذار)👉👉😦😦فاصله اجتماعی😕😐پروتکل های بهداشتی😡😬کیوت😧پارتنر🐒پسمل😤دخمل😐😕کادر درمان بیمارستانِ .... ازتون متنفرم😓😓😓

اگه تحملشو دردشو داری طبیعی بهتره بعد زایمان دیگه از همون لحظه دردا میره میتونی راحت پاشی ، برا بخیه نخوردنم میگن ورزش خاص داره یا روغن مالی کنید.

من طبیعی زایمان کردم البته ۶ ماهه بود بچم دیگه این کارو نمیکنم بخاطر دردش

چند روز پیش سزارین شدم و از شانسم سرفه میکنم به حدی جای بخیه هام درد میکنه ک نگو😖

منم بیهوشی بودم

خیییلی سرفه میزدم

وحشتناک بود

مادرم یاعلی گفتو،مرا زاد😊نماد حلال زادگی عشق علی و اولادش🤫🤫                         👈👈🙆🙋عضوکمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ😷:شوشو(شوهر)😧آخایی  سِز(سزارین)   آقایی😈عجقم(عشقم)🙊رل🤑🤑😷عجیجم(عزیزم)😒پشمل(پسر)😶آز(آزمایش)😐پری😕کراش😩😷😷تودلی  کنجد😱دوزپسر😟خودم پز  به ما چه،به توچه من توام یا تو منی😶اسی(استارتر)😕باکِل(باکلاس)😧😧اِستا(استامینوفن)😷😧😬😦بِِز(بذار)👉👉😦😦فاصله اجتماعی😕😐پروتکل های بهداشتی😡😬کیوت😧پارتنر🐒پسمل😤دخمل😐😕کادر درمان بیمارستانِ .... ازتون متنفرم😓😓😓

من تحمل طبیعی رو ندارم چون یبار سقط داشتم و وحشتناک درد کشیدم ولی سزارین کردم اونقدر اذیت نشدم فقط خوبی طبیعی اینه که اگه ورزش پیاده رویت رو داشته باشی و وضع لگنت اوکی باشه با کمترین برش اوکی میشی و بعد زایمانم دیگه درد زیاد نداری

من تا ۱۰ روز درد داشتم سزارین بیش از حد هم‌ شیرم زیاد بود یچیز عجیب. اما زیاد برش زده بود دکتر بخ ...

چقدر سخت

منم باردارم

هفته ۳۲ م

هرکجا  هستم باشم آسمان مال من است پنجره فکر ، هوا ، عشق ، زمین مال من است
2706