2733
2734
عنوان

من حس میکنم در یکسال اخیر صورتم خیلی پیر شده

| مشاهده متن کامل بحث + 3161 بازدید | 73 پست
بچه‌ها واسه لک و جای جوش چه پیشنهادی میکنید؟

منم ۳۰ سالمه عکس پوستت بزار ببینم 

من یه زن خیلی خوشبختم تو روزهای خوب زندگیم هستم ولی منتظرخوشبختی بیشتر و روزهای بهترم.......
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

البته روش نوشته روزی دوتا ولی من روزی یکی بیشتر نمیخورم

بعضی آدما مثل دندون عقلن! شاید با حذفشون یک دفعه درد زیادی رو تحمل کنی؛ اما باید حذفشون کنی و ازشون بگذری تا مجبور نباشی مدام یه درد تدریجی رو تحمل کنی...
منم هیچی نمی زنم تو صورتم اگه پولم داشته باشم بلد نیستم چی استفاده کنم پوستم خشک ولی زیاد نه چی بزنم ...

واجبات ژل یا فوم شستشو.ضدافتاب .ابررسان و مرطوب کننده س.همه اینا هم باید متناسب با نوع پوستت بگیری.حالا اگه ارایش میکنی یه میسلار واتر هم میخوای که اول با اون ارایشتو پاک کنی بعد با ژل بشوری.اگه میخوای باز عمقی تر پوستت تمیز شه تونر هم بعد شستن صورتت باید بزنی.بعدش ابررسان.ماسک ورقه ای هم هرموقع بخوای میتونی بذاری رو پوستت به کارات برسی.یا ماسک خونگی با ماست .سفیده تخم مرغ.خیار .خودت درست کنی

فکر بستنی تو فریزر نمیزاره بخوابممم.....طفلی هم تنهاست هم سردشه😪😪😌
2731
چه عالی ممنون عزیزم اگه پول بیفته دستم حتما تهیه میکنم🙏

من برا ریزش موهام گرفتم خودم ولی پوستمو حس میکنم بهترکرد زیاد رو ریزشم تاثیری نداشت چون ریزشم هورمونیه

بعضی آدما مثل دندون عقلن! شاید با حذفشون یک دفعه درد زیادی رو تحمل کنی؛ اما باید حذفشون کنی و ازشون بگذری تا مجبور نباشی مدام یه درد تدریجی رو تحمل کنی...
بچه‌ها واسه لک و جای جوش چه پیشنهادی میکنید؟

سرم ویتامین سی.هم ایرانیش هست هم خارجیش.فقط هرشب چنددقطره  رو پوست تمیز بزن  ماساژ بده تا جذب شه بذار تا صبح بمونه.صبحم صورتت و با ژل شستشو مخصوص پوستت بشور .و بدون ضدافتاب به هیچ وجه بیرون نرو چون لک میشه بدتر

2740
یعنی چاق نمیکنه اگه بخورم چون نمیخوام وزنم بره بالا در کل من چاقم

مکمل شاید اشتها رو بیشتر کنه ولی مستقیما باعق چاقی نیس من که دو ساله انواع مکملا رو برا ریزش مو هام خوردم هیچ تعییر وزنی نداشتم البته موهامو خوب نکردم ولی کیفیت پوستمو خیلی بهتر کردن من انواع مکملای پوست و مو رو امتحان کردم

عزیزم این ماسک ورقه‌ایا قیمتشون چنده؟ برای لک و جای جوش هم خوبن؟

بعضی هاش۵لعضی هاش ۷یا۱۰و بیشتر‌.برای لک نه .بیشتر پوست و شفاف میکنه و ابررسانی .

2706