2733
2734

وااااای افرین سوال همیشگییی من

چون ما دخترا یا نگرانیم کسی صدامون رو بشنوه یا لو بریم

ولی اونا چون خیالشون راحته و کلا ازادن اینجوری دوس دارن

اینو وقتی فهمیدم که خودم چندروز خونه تنها بودم یه دقیقه هم چت نکردم همش یا ویس فرستادم یا تلفنی حرف زدم 

میشه برای دوتا هدف توی دلم یه صلوات بفرستی❤🤲🏻         «دوستان حلالم کنید، اگر بار گران هستیم میریم» هرکی این امضارو دید بگه اگه چیزی بهم گفته حلالش میکنم و تامام 😚
پسرا رو نمیدونم اما منم تلفتی صبثحبت کردن و‌ مخصوصااا دیدار رو بیشتز میپسندم اما بخاطر شرایط پارتنرم ...

الان یه فوبیا به فوبیاهام اضافه شد که نکنه طرف من واسه این میگه تلفنی که واسه بقیه هم برسه وقت بذاره😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من که ترجیح میدادم زنگ بزنه تا چت😐

دوساعت باید منتظر باشم یچیزی بفرسته

من ومهران عاشق نی نی م عاشق دوقلو بودنشون یدونه پسر یدونه دخترولی خدابهمون نمیده نمیدونم چرا بازم امید دارم که مامان میشم گاهیم نا امید🥺💔 دعام کنین که من و مهرانم  صاحب دوقلو شیم اونی که دلمون میخواد🙂❤                                         💚السلام علیک یا صاحب الزمان (عج) 💚                  
2731
وااااای افرین سوال همیشگییی من چون ما دخترا یا نگرانیم کسی صدامون رو بشنوه یا لو بریم ولی اونا چون ...

آره منم دقیقا واسه خانوادمه

حتی با دوستام هم کنار خانوادم ویس نمیفرستم یا تلفنی حرف نمیزنم چون حوصله توضیح دادن واسه خانوادمو ندارم

آره منم دقیقا واسه خانوادمه حتی با دوستام هم کنار خانوادم ویس نمیفرستم یا تلفنی حرف نمیزنم چون حوصل ...

افرین دقیقا. حالا من با اینکه نمیپرسن ولی برای دختر هم موذبم ویس بفرستم و تلقنی حرف بزنم. و خب چون اینجوری عادت کردیم همنیجوریم راحت تریم خیالمون راحت تره با چت ارامش بیشتری داریم. اونا نه،  چون از اول ازاد بودن هی تلفنی صدارو شنیدن و حضوری کیفشو کردن. یه جورایی چت به چشمشون نمیاد و خیلی براشون حوصله سر بره

میشه برای دوتا هدف توی دلم یه صلوات بفرستی❤🤲🏻         «دوستان حلالم کنید، اگر بار گران هستیم میریم» هرکی این امضارو دید بگه اگه چیزی بهم گفته حلالش میکنم و تامام 😚
الان یه فوبیا به فوبیاهام اضافه شد که نکنه طرف من واسه این میگه تلفنی که واسه بقیه هم برسه وقت بذاره ...

بعد از اینکه تلفنتون تموم شد چند دقیقه بعدش زنک بزن ببین مشغول هست یا ن

اونم چون خوابگاهی بود ولیی خونه گرفته بود «بخاطر همین راحت خرف میزد»میگفت دارم با خانواده ام حرف میزنن«چون پر جمعیت بودن و اکثرا متاهلباور میکردم»ولی خب دروغ میگفت اشغال

این پارتنرمم سرش خیلییی شلوغه درس و کار ولی بازم برای کلی وقت میذاره بهن زنگ میزنه و کلی پیام میده احتمال اینکه اینم خیانت کنه بزام خیلی کمتره

از تعداد کامنتایی که گذاشتی مشخصه به نوشتن علاقه نداری

گل گفتید. من عاشق نوشتن بودم و هستم

چو بشنوی سخن اهل دل مگو که خطاست، سخن شناس نه ای جان من، خطا اینجاست. در اندرون من خسته دل ندانم کیست، که من خموشم و او در فغان و در غوغاست
بعد از اینکه تلفنتون تموم شد چند دقیقه بعدش زنک بزن ببین مشغول هست یا ن اونم چون خوابگاهی بود ولیی ...

اتفاقا دیروز بهم گفت زنگت بزنم من گفتم نه سر کلاسم اونم گفت باشه بعد استادمون یه کم دیر اومد خودم زنگش زدم ولی اشغال بود و بعد ۵ دقیقه خودش زنگ زد ولی من دیگه جواب ندادم و بعد تو چت هم که من گفتم جواب ندادی واینا اشاره ای به اشغال بودنش نکرد و گفت منکه دو دقیقه بعدش زنگ زدم

شوهر من خیلی چت میکنه دائم تو روبیکا در حال چت کردنیم، یه هفته از ما دوره، یه هفته میاد خونه 

پشیمونم.. از زندگانیم گله دارد جوانی ام.. بزرگترین تصمیم های زندگیم رو وقتی گرفتم ک هنوز عاقل نشده بودم.. دندون عقل داشتم فک میکردم عاقلم.. اون موقع ک فقط  ی مشت غرور بودم و طراوت و زیبایی جوانی..کاش برگردم ب 18 سالگیم
و اینی که منم میگم خوابگاهیه

عه جالبه که خجالت نمیکشه جلو هم اتاقیاش حرف بزنه

منو پارتنرمم زیاد حرف میزنیم ولی خب این میگع خوشم نمیاد تو اتاق حرف بزنم میره بیرون از اتاق تو راهرو دستشویی حموم محوطه خوابگاه حرف میزنه🚶‍♀️

2706