2733
2734
عنوان

من حس میکنم در یکسال اخیر صورتم خیلی پیر شده

| مشاهده متن کامل بحث + 3008 بازدید | 73 پست
روتین پوستیت رو میگی

ژل شستشو نئودرم.ابررسان و ضدافتاب ژوت.تونر سینره.ماسک ورقه ای.کرم دور چشم.میسلار اگه ارایش کنم.سرم ویتامین سی بیوآکوا.ماسک وارمی  خاک رسی هم برا پاکسازی

فکر بستنی تو فریزر نمیزاره بخوابممم.....طفلی هم تنهاست هم سردشه😪😪😌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ژل شستشو نئودرم.ابررسان و ضدافتاب ژوت.تونر سینره.ماسک ورقه ای.کرم دور چشم.میسلار اگه ارایش کنم.سرم و ...

چه عالی حتما پوستت خیلی خوبه آفرین👏

میبخشین زیاد سوال مرسیدم. سرم ویتامین سی رو چند میخرید؟

2731
در هفته چندتا ماسک بذارم خوبه؟

هرچقدر دلت بخواد .اگه جوش فعال نداری یه اسکرابم بگیر پوست و لایه برداری میکنه.اگه نمیخوای بخری هم یه گوجه حلقه شده و روش شکر بپاش رو پوست تمیز ماساژ بده.اگه پوستت چربه هفته ای ۲بار.اگه خشکه یه بار

2740
چه عالی حتما پوستت خیلی خوبه آفرین👏 میبخشین زیاد سوال مرسیدم. سرم ویتامین سی رو چند میخرید؟

من پوستم اصلا خوب نبود.با رسیدگی الان جوری شده اکثرا از پوستم تعریف میکنن.من۱۴۰میگیرم عزیزم.پریم هم قبلا داشتم مارک خوبیه ایرانیه ولی گرونتره.اون به نظرم زودتر جواب میده برا شما.چون من الان برا شفافیت و چندتا جای جوش کوچیکم اینو میزنم.قبلا که جای جوشم لک قهوه ای بود با سرم ویتامین سی پریم کامل از بین رفت.هرچیم جای لک تازه تر باشه سریع تر میره.البته مارک های بهتر از پریم هم هست بستگی داره چقدر بخوای هزینه کنی

چیزای خیلی گرون لازم نیست.واجبات ضدافتاب و فیس واش و مرطوب کننده و ابررسانه.ایرانیشو بگیری زیر ۳۰۰هم ...

عزیزم شما چیزایی که استفاده میکنی از رو تجربه هست یا.یا زیر نظر دکتر بوده؟

آخه منم میخوام به پوستم برسم اما نمیدونم از کجا بدونم چه مارکی به پوستم میسازه

زندگی زیباست ای زیباپسند
اره امان از مشکلات باید دل خوش داشته باشی که به خودت برسی وقتی هیچ امیدی توزندگیت نباشه هیچی برات مه ...

اره بخدا ینی حال ندارم موهامم شونه کنم ..الان بازیگرای شصت ساله انگار هم سن منن انقد که به خودشون میرسن

💚پایتان روی زمین، نگاه تان به بالا، قلبت تان عاشق💚
عزیزم شما چیزایی که استفاده میکنی از رو تجربه هست یا.یا زیر نظر دکتر بوده؟ آخه منم میخوام به پوستم ...

من دکترپوست هم رفتم مارک ایرانی برام ضدافتاب فیس دوکس نوشت راضی بودم.ولی بیشتر از تجربه میگیرم که چی به پوستم میسازه.چون پوست با پوست هم فرق داره