2733
2739
عنوان

اونایی که برای بار دوم ازدواج کردن بیان سوال دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 3742 بازدید | 180 پست
سلام من مجردم ولی سوالا تو نت هست بعدشم اگه سابقه ازدواج داره میگن علتشو از همسر سابق بپرسید نمیدونم ...

اره خوب این خوبه که از همسر سابقش بپرسی ولی به شرطی که بدشو نگه من اگه کسی درمورد همسر سابقم بپرسه هم بدی هاشو وهم خوبی هاشو میگم

زن زندگی آزادی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یه چیز که خیلی مهمه اینه بدونی در مقابل خانوادش از تو حمایت می کنه؟ یا میذاره هرکی هرچی دلش میخواد بگه. و دقت کن اگه ایشونم قبلا ازدواج کرده خودش و خانوادش درمورد همسر قبلی چطور حرف میزنن و چه الفاظی به کار میبرن. اگه ازدواج قبلی نداشته بالاخره ببین درمورد عروسای خانوادشون یا اطرافیان پشت سرشون چطور حرف میزنن.

طوفان مهمان دریاست، نه صاحب‌خانه‌ی آن!
بپرسید اگر بلد باشم حتما کمک میکنم 

شوهر من تو x plus چت کرده بود

و من ک دیدم سریع کلا برنامه رو حذف کرد

الان چطور میتونم ب اون برنامه دسترسی داشته باشم و بدونم با کی چت میکرده؟

سختی هامیگذرد اما هیچوقت هیچوقت آدم فراموش نمیکنه کیا همراهیش میکنن و کیا میرن
2728
یه چیز که خیلی مهمه اینه بدونی در مقابل خانوادش از تو حمایت می کنه؟ یا میذاره هرکی هرچی دلش میخواد ب ...

خیلیم عالی واقعا به این مسئله فک نکرده بودم 

زن زندگی آزادی
چطوری خاستگار داری؟ منم الان سه ساله جدا موقیتم خوبه شغل دولتی دارم قیافه امم خوبه اما دریع از ی خ ...

عزیزم فک کنم به قسمت مربوطه من مجردم ولی ۳۲ سالمه  خواستگار کجا بود دخترایی ام دیدم که شاغل و همه چی تموم کو خواستگار واقعا خدا باید بخواد

🍀🍀🍀🍀🍀                                                              یادم بمونه هیچ چیزی از هیچ کس بعید نیست یادم بمونه چقدر امروز شرایط سختی داشتم یادم بمونه هر چند به ته خط رسیده باشم ولی امید داشته باشم خدا را چه دیدی شاید یکی از همین روزها نوبت من باشد   😔😔     ♡این نیز بگذرد♡
خب شماهایی که یبار ازدواج کردین وتقریبا مردا رو شناختین دیگه بایدتواین موارد حرفه ای باشید.درمورد خو ...

عه چه بده اینجوری از الان این رسما که باید از بین رفته باشه که 

زن زندگی آزادی
2740
شوهر من تو x plus چت کرده بود و من ک دیدم سریع کلا برنامه رو حذف کرد الان چطور میتونم ب اون برنامه ...

من برنامه رو نمیشناسم ولی باید مجدد نصب و با شماره ای که وارد شده وارد بشی به احتمال زیاد . ولی نکن اینکارو 

من برنامه رو نمیشناسم ولی باید مجدد نصب و با شماره ای که وارد شده وارد بشی به احتمال زیاد . ولی نکن ...

من الان مشکوکم بهش چیکار کنم 

اگه ندونیم با کدوم شماره رفته چی؟

سختی هامیگذرد اما هیچوقت هیچوقت آدم فراموش نمیکنه کیا همراهیش میکنن و کیا میرن
الانم باهم خیلی مشکل داریم و خونوادم میگن طلاق بگیر ولی خودم ۳۸ سالمه و واقعا میترسم 

برو مشاور یا ۱۴۸۰ شماره مشاوره رایگانه مشورت بگیر میدونی تضمینی نیس آدم طلاق بگیره ازدواج بعدی عالی باشه البته من که مشکلاتتو نمیدونم مثلا درباره خیانت و اعتیاد و... شاید زودتر جدا بشن

🍀🍀🍀🍀🍀                                                              یادم بمونه هیچ چیزی از هیچ کس بعید نیست یادم بمونه چقدر امروز شرایط سختی داشتم یادم بمونه هر چند به ته خط رسیده باشم ولی امید داشته باشم خدا را چه دیدی شاید یکی از همین روزها نوبت من باشد   😔😔     ♡این نیز بگذرد♡
عه چه بده اینجوری از الان این رسما که باید از بین رفته باشه که 

اره متاسفانه ازبین نمیره.مثلا میگن ممکنه پسره سوءاستفاده کنه ازدختره وفلان. یا بگن کسی باهم ببینتتون چی نمیگن دوس پسرش بوده.خلاصه میگن بیاد اینجا صحبتاتونو بکنید حتما که نباید برید بیرون آدمی که بد باشه بلده چطور بدیاشو تایه مدتی مخفی کنه

2706